Utorok, 7. február 2023. Meniny má Vanda, zajtra Zoja.

ZOMRELA Kirstie Alley (†71), hviezda filmu Pozri, kto to hovorí: Prehrala TAJNÝ BOJ s rakovinou!

Kirstie AlleyGaléria fotiek (9)
Kirstie Alley
Zdroj: SITA

LOS ANGELES - Smutné správy zo šoubiznisu! Na sociálnych sieťach, na profiloch známej herečky Kirstie Alley sa objavil mimoriadne smutný oznam. A to, že hviezda komédie Pozri, kto to hovorí, zomrela. Smutnú správu oznámili svetu jej deti, ktoré zároveň priznali, že tajne zvádzala boj so zákerným ochorením.


„Všetkým priateľom široko a ďaleko po celom svete... So smútkom vám musíme oznámiť, že naša neuveriteľne divoká a milujúca matka zomrela, po boji s rakovinou,”  znie v úvode oznamu, ktorý zarmútil fanúšikov v rôznych kútoch sveta.

„Bola obklopená svojou najbližšou rodinou a bojovala s veľkou silou, zanechala nám istotu svojej nikdy nekončiacej radosti zo života ,“ píše sa ďalej v stanovisku. „Bola ikonou na plátne, avšak bola ešte viac úžasná ako matka a babka,” uvádzajú deti zosnulej herečky. Zároveň poďakovali nemocničnému tímu, ktorý sa o umelkyňu staral, fanúšikom za lásku, modlitby a podporu. 

Kirstie Alley
Galéria fotiek (9)
Kirstie Alley
Zdroj: TriStar Pictures

ZOMRELA Kirstie Alley (†71),
Galéria fotiek (9)
Zdroj: TriStar Pictures

Herečka sa v posledných rokoch vytratila z očí verejnosti. Začiatkom septembra zverejnila na sociálnych sieťach video, na ktorom nič nenaznačovalo, že by mala mať zdravotné problémy. 

Na herečkinu smrť zareagoval už aj John Travolta, po boku ktorého hviezdila v spomínanom filme Pozri, kto to hovorí. „Kirstie bola jedným z najvýnimočnejších vzťahov, ké som kedy mal. Milujem ta, Kirstie. Viem, že sa ešte vidíme,” napísal na svojom profile na Instagrame herec.  

ZOMRELA Kirstie Alley (†71), hviezda filmu Pozri, kto to hovorí: Prehrala TAJNÝ BOJ s rakovinou!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články