Sobota, 8. máj 2021. Meniny má Ingrida, zajtra Roland.

Problémy s menom pre dcérku Harryho a Meghan: Juj! Toto je nepríjemné

Harry a Meghan
Harry a Meghan
Zdroj: SITA
21.04.2021 14:00

LONDÝN/ LOS ANGELES - Ako sa rozhodnú? Ešte doposiaľ, keď prišla reč na to, ako sa zrejme bude volať dcérka princa Harryho (36) a Meghan (39), vyhrávalo meno Diana. Dvojica by tak vzdala hold princovej zosnulej matke Lady Diane (†36). Po nedávnej smrti jeho dedka, princa Philipa (†99), sa však ocitli v nezávideniahodnej situácii.


Aj keď princ Harry a jeho manželka Meghan neprezradili termín, kedy by sa z nich mali stať dvojnásobní rodičia, isté je, že tá veľká chvíľa je každým dňom bližšie a bližšie. Dvojica netajila, že brunetka nosí pod srdcom dievčatko a z ich synčeka Archieho bude veľký brat. 

Meghan so synčekom Archiem.
Problémy s menom pre
Zdroj: Instagram Save the Children UK

Od chvíle, ako v kontroverznom rozhovore s Oprah Winfrey prezradili, že čakajú dievčatko, začala verejnosť tipovať, aké dostane meno. V tipoch sa často objavovali mená Alexandra i Diana. Ako sme už vyšie spomínali, druhá voľba by bola na počesť Lady Diany. 

Uctí si Harry svoju milovanú matku?
Lady Diana
Zdroj: SITA

Experti na kráľovskú rodinu sa však zhodujú, že po smrti princa Philipa je v hre ďalšia možnosť. Dvojica má príležitosť uctiť si, udobriť si a potešiť trúchliacu kráľovnú Alžbetu II.. A to tak, že by dievčatko pomenovali Lily, čo je akousi zdrobnelinou mena Elizabeth. 

Ovplyvní smrť princa Philipa výber mena pre ich dievčatko?
Problémy s menom pre

Do úvahy však prichádza, že Harry a Meghan stavia na úplne iné meno, ktoré sa v tipoch vôbec neobjavuje. Vy máte aký názor? Vyjadrite ho v ankete!

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Harry a Meghan Lady Diana

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, Instagram, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články