Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Hrozné detaily zo vzťahu modelky a herca: Preboha! Teraz potrebuje terapie

Zdroj: pixabay.com
21.01.2021 20:00

LOS ANGELES - Valí sa na neho ďalšia špina! Včera sme vás na topkách informovali, že Armie Hammer (34) čelí poriadnému škandálu. Viaceré ženy totiž charizmatického herca obvinili z toho, že preferuje zvrátené praktiky a je kanibal. So svojou traumatickou skúsenosťou sa zverila aj 22-ročná modelka Paige Lorenze, ktorá s údajným zvrhlíkom tvorila pár od októbra do decembra 2020.


Účinkovanie vo vydarených počinoch, sľubná kariéra, prachy a navonok dokonalá rodinka! Armie Hammer mal všetko. Avšak šoubiznisom v týchto dňoch otriasa škandál, aký nemá obdobu. A hlavným aktérom je práve atraktívny herec. 

Herecká kariéra tohto fešáka je v troskách: Šokujúce výpovede mileniek o zvrátených chúťkach a kanibalizme!

K zástupu žien, ktoré na Hammera nemajú pekné slova sa aktuálne pridala aj modelka Paige Lorenze, ktorá bola zrejme jeho poslednou frajerkou. Mladučká blondínka priznala, že svoje kanibalistické a zvrátené chúťky prejavil viackrát. „Povedal mi, že chce nájsť lekára, ktorý mi vyberie rebrá. Stále mi hovoril a dookola opakoval, že ja ich nepotrebujem, Chcel ich mať, aby ich mohol uvariť a zjesť,” šokuje Paige, ktorá prehovorila pre Star Magazine.

Tiež uviedla, že známy herec jej nožom na telo vyryl písmeno A. „Bolo to dosť bolestivé,” povedala modelka, ktorá bola fešným hercom spočiatku očarená. „Časom sa ale začala prejavovať jeho temnejšia stránka. Manipuloval mnou, ale ja som ho mala rada. Celé je to veľmi desivé, dodala kráska, ktorá po rozchode s Hammerom musí navštevovať terapeuta. Nuž, nečudo...

Armie Hammer a Paige Lorenze v čase, keď tvorili pár.
Paige Lorenze a Armie
Zdroj: profimedia.sk

Počas vzťahu s hercom mala modelka na tele viacero modrín.
Paige Lorenze
Zdroj: Instagram

Počas vzťahu s hercom mala modelka na tele viacero modrín.
Paige Lorenze
Zdroj: Instagram

Paige Lorenze teraz potrebuje terapeuta.
Paige Lorenze
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články