°C

Piatok, 5. marec 2021. Meniny má Fridrich, zajtra Radoslav.

Herecká kariéra tohto fešáka je v troskách: Šokujúce výpovede mileniek o zvrátených chúťkach a kanibalizme!

Armie Hammer
Armie Hammer
Zdroj: SITA
20.01.2021 20:00

LOS ANGELES - Rok 2021 ešte ani poriadne nezačal a Hollywoodom už otriasa obrovský škandál! Herec Armie Hammer (34), ktorý sa do nedávna mohol pochváliť nielen krásnou rodinou, ale aj sľubne rozbiehajúcou sa kariérou, musi čeliť závažným obvineniam. Niektoré z jeho mileniek totiž zverejnili šokujúce úryvky z ich konverzáciíi, v ktorých sa priznáva ku zvráteným chúťkam a kanibalizmu.


Seriály Zúfalé manželky a Gossip Girl, či filmy Sociálna sieť, Snehulienka, Osamelý jazdec a Hotel Mumbai sú len vybrané z titulov, v ktorých si zahral Armie Hammer. Ten je známy nielen ako herec, ale tiež ako pravnuk ropného magnáta Armanda Hammera, ktorý si plnými dúškami užíva luxus a prepych. 

Armie mal účinkovať aj v pripravovanom počine Shotgun Wedding, kde si mal zahrať po boku božskej Jennifer Lopez. V mediách sa však prevalil poriadny škandál, kvôli ktorému sa herec rozhodol zo zmluvy odstúpiť. „Nebudem reagovať na tieto kraviny. Ale vo svetle brutálnych online útokov proti mojej osobe nemôžem s čistým svedomím opustiť svoje deti na štyri mesiace, aby som mohol nakrúcať film v Dominikánskej republike,” uviedol Hammer, za ktorého si podľa všetkého našli už náhradu. Podľa najnovších informácií sa najviac uvažuje o Joshovi Duhamelovi. Ten je verejnosti známy aj ako bývalý manžel speváčky Fergie.

Armie Hammer úlohu vo filme napokon odmietol. Náhradou za neho má byť Josh Duhamel.
Josh Duhamel
Zdroj: SITA

Rozvod čaká aj samotného Hammera. V roku 2016 sa oženil s krásnou Elizabeth Chambers, s ktorou má dve deti. Od minulého leta však spolu nežijú. Práve počas manželstva si mal herec písať s viacerými ženami. Tie teraz na sociálnych sieťach zverejňujú rôzne úryvky z ich konverzácií. „Som vzrušený. Predstavujem si, ako držím tvoje srdce a kontrolujem, ako bije. Som stopercentný kanibal. Chcem ťa zjesť. Je desivé si to priznať. Raz som vyrezal srdce živému zvieraťu a ešte teplé som ho zjedol,” znie vraj v správach, ktoré mal herec posielať istej žene.

Zatiaľ nie je potvrdené, či ide o autentické správy. Ale je isté, že sa začali ozývať ďalšie dámy. Jedna z nich tvrdí, že herec chcel piť jej krv. Iná prezradila, že Armie chcel, aby bola jeho otrokyňou, stala sa jeho majetkom a navrhoval jej, že jej odreže prst a dá si ho vrecka, aby ju mohol mať stále pri sebe.    

Armie Hammer so svojou krásnou manželkou. Idylka v ich vzťahu je minulosťou.
Armie Hammer
Zdroj: SITA


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články