Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Tehotná speváčka na dovolenke v Chorvátsku: Korona? Je mi to ukradnuté!

Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
Zdroj: Instagram MK
13.07.2020 14:00

PRAHA - Hoci čaká bábätko, zahraničnú dovolenku si neodpustila. Speváčka Markéta Konvičková, známa zo SuperStar, sa vybrala do Chorvátska a fanúšikom poslala jasný odkaz, čo si myslí o pandémii.


Najprv podstupovala chemoterapie kvôli vzácnemu druhu nádoru a o pár mesiacov oznámila, že je tehotná. Markéta Konvičková je aktuálne v 7. mesiaci tehotenstva a uplynulé necelé dva týždne strávila v Chorvátsku. 

 

Ako priznala na Instagrame, zahraničná dovolenka bola jej nápadom a partnera Reného musela do tohto výletu trošku dotlačiť. Blondínka si čas pri mori užila, no z dovolenkovej destinácie prichádzajú správy o náraste počtu nakazených, koronavírus si odtiaľ najnovšie priniesli aj dvaja Česi. 

Markéta však má na celú vec jasný názor a zdá sa, že žiadne obavy neprežíva. „O korone tu svet tiež nepočul. Všetci sa usmievajú, užívajú si a neriešia nič,” tvrdila včera večer a dodala, ako to celé vidí ona. „Ja som toho názoru, že žijem iba raz a je mi to celé viac-menej ukradnuté. pretože čo sa má stať, sa aj tak stane a nebojím sa toho, čo bude alebo môže byť, užívam si to, čo je,” uviedla speváčka. Dúfajme, že obaja s partnerom si naozaj neodniesli z Chorvátska neželaný suvenír. 

Markéta Konvičková
Zdroj: Instagram MK


Galéria

Markéta Konvičková Markéta Konvičková Markéta Konvičková Markéta Konvičková Markéta Konvičková

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články