Pondelok, 23. máj 2022. Meniny má Želmíra, zajtra Ela, Vanesa.

Kráska zo SuperStar prežíva PEKLO: Prišla do spoločnosti v sexi župane a... Uff!

Galéria fotiek (5)
Zdroj: pixabay

PRAHA - To je neuveriteľné! Markéta Konvičková (27) nie je v šoubiznise žiadnym nováčikom. Speváckej šou SuperStar sa zúčastnila v roku 2009. Ani za tie roky sa však nedokáže celkom obrniť voči zlobe a neprajným komentárom, ktorých sú niektorí ľudia schopní. Sympatická blondínka musela čeliť kyberšikane aj v uplynulých dňoch. Dôvodom bol outfit, v ktorom sa objavila na odovzdávaní cien Český slávik.


Obľúbená anketa Český slávik sa po štvorročnej pauze vrátila a mnohí umelci neskrývali, že majú z toho radosť. K nim rozhodne patrí napríklad aj Markéta Konvičková, ktorá si do spoločnosti odbehla celkom rada. Doma má totiž ročnú dcérku Amálku. 

Na výbere outfitu si dala speváčka záležať. Keď spoločne s ďalšími umelcami spievali piesne legendárneho Karla Gotta, na sebe mala krásne a elegantné čierne šaty. 

Kráska zo SuperStar prežíva
Galéria fotiek (5)
Markéta Konvičková sa počas vystúpenia predviedla v elegantných čiernych šatách.
Zdroj: profimedia.sk

To však nebola jediná kreácia, v ktorej sa blondínka predviedla. Ešte predtým pózovala na červenom koberci odetá v bielom župane, papučkách a so slnečnými okuliarmi na očiach. Sama na sociálnej sieti svojich followerov upozornila, aby tento outfit brali s nadhľadom. V tej chvíli ale ani len netušila, čo tým vyvolá...

Kráska zo SuperStar prežíva
Galéria fotiek (5)
Markéta Konvičková týmto outfitom vyvolala búrlivé diskusie.
Zdroj: profimedia.sk

Mnohí totiž speváčku nešetrili a začali jej vypisovať poriadne nemiestne a drzé komentáre. „Čo si to dovoľujete: Po tom, čo ste tu predviedli, ako ma urážate a nadávate mi do ku*iev, čubiek, alkoholičiek, tučných opuchnutých ľudí a podobne, končí všetka sranda. Toto je už kyberšikana,” reagovala nahnevaná Markéta.

Všetkých hejterov zároveň vyzvala, aby jej profil prestali sledovať. „Všetky reči typu - Si verejne známa osobnosť a musíš s tým počítať, si tiež nechajte pre seba. Som normálna žena, ktorá má city a rovnaké potreby, ako vy. Akurát s tým rozdielom, že nemám potrebu nikoho urážať, zosmiešňovať či nadávať,” uzavrela túto tému blondínka. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Kráska zo SuperStar prežíva PEKLO: Prišla do spoločnosti v sexi župane a... Uff!

Viac o téme:

Súvisiace články

Najčítanejšie články