°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Z princa Harryho herec: Manželka Meghan ho stiahla so sebou... Kráľovná nebude nadšená!

Princ Harry
Princ Harry
Zdroj: SITA
29.04.2020 15:00

LOS ANGELES – Princ Harry (35) teda ani trochu nezaháľa. Po tom, čo s manželkou Meghan (38) opustili kráľovskú rodinu, odišli do Ameriky a ona má za sebou už prvý džob, prišiel rad aj na neho. Vybral sa snáď bývalý monarcha v stopách svojej zákonitej?


Meghan Markle a Harry sa rozhodli opustiť anglickú monarchiu a žiť život podľa seba neviazaní kráľovskými pravidlami. Najprv odišli do Kanady, odtiaľ sa presťahovali do kolísky svetových trhákov Los Angeles. Tmavovláska by sa totiž rada vrátila do vôd šoubiznisu a prvý krok už má za sebou. Prikývla na spoluprácu so spoločnosťou Disney, pre ktorú načítala komentár k dokumentárnemu filmu o slonoch. Dokonca vraj darovala svoj honorár na záchranu slonov. Zdá sa však, že teraz aj Harry nasleduje jej kroky.

Meghan Markle čítala komentár k dokumentárnemu filmu.
Z princa Harryho herec:
Zdroj: SITA

A to sa zrejme nebude páčiť jeho babičke, kráľovnej Alžbete. Aby sa monarcha objavoval na obraze ako herec? Nuž ktovie, či to Harrymu vydrží. Podľa denníka Mirror dostal zatiaľ ponuku na rozprávku. Konkrétne ide o špeciálnu epizódu príbehu Lokomotíva Tomáš, ktorá tento rok oslávi 75 rokov. Aj samotný Harry mal na tejto rozprávke vyrastať. A aká je jeho úloha v spomínanom projekte? Sedieť v kresle a čítať knihu.

„Túto rozprávku sledovalo toľko rodín. Bola to inšpirácia pre deti, ktoré našli odpovede na niektoré otázky prostredníctvom zábavy a vzrušujúcich príbehov. Som hrdý na to, že ma požiadali o účasť na tejto špeciálnej epizóde,“ neskrýval svoje nadšenie mladší zo synov princa Charlesa. Zároveň praje rozprávke krásne výročie. Nuž, uvidíme, či sa Harry uchytí ako herec vo vodách Hollywoodu, alebo to nebude nič pre neho. Alžbeta II. by sa zrejme skôr potešila druhej možnosti.

Princ Harry zasa číta rozprávku.
Z princa Harryho herec:
Zdroj: The Royal Family Channel

Páčilo by sa vám, keby bol z Harryho herec?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 1195Galéria

Princ Harry Meghan Markle čítala komentár Princa Harryho požiadali, aby Princ Harry zasa číta Lokomotíva Tomáš oslavuje 75.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: SITA, Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články