°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

Tento muž je najsexi na svete: Ukázal telo aj svoju pýchu!

John Legend
John Legend
Zdroj: SITA/Photo by Jordan Strauss/Invision/AP
19.03.2020 22:00

LOS ANGELES - Rada sa ním pochváli! Modelka Chrissy Teigen (34) svojho manžela - speváka Johna Legenda (41) nepochybne veľmi miluje. Keď ho magazín People v roku 2019 vyhlásil za najsexi muža sveta, bola nadšená. V týchto dňoch zverejnila na instagrame jeho zábery v plavkách. A umelec pred objektívom predviedol, na čo je rozhodne najviac pyšný.


John Legend a Chrissy Teigen sa zoznámili v roku 2007. O štyri roky neskôr sa zasnúbili a v septembri 2013 svoju lásku spečatili svadbou. Dvojica má spolu dcérku Lunu a syna Milesa. Táto celebritná rodinka ma mnohých fanúšikov a priaznivcov. Zrejme aj vďaka tomu, že prominentní rodičia na sociálnych sieťach ochotne zverejňujú fotky svojich rozkošných ratolestí. 

Modelka tam v týchto dňoch zverejnila fotky, na ktorých sú jej manžel John a syn Miles v rovnakých plavkách. Na ďalšom zábere im robila spoločnosť aj dcérka Luna. 

„Krásna rodinka. Máte rozkošné deti. Ozaj sa vám vydarili,” znejú komentáre fanúšikov. Viaceré ženy komentovali aj telo Johna, ktorý bol nedávno zvolený za najsexi muža sveta. Čo na jeho telo hovoríte vy?

Takto vyzerá obnažený najsexi muž sveta podľa magazínu People za rok 2019.
Chrissy Teigen a John
Zdroj: Instagram

John Legend a jeho najväčšia pýcha - deti Miles a Luna.
Chrissy Teigen a John
Zdroj: Instagram

 

Patríte medzi priaznivcov tejto celebritnej rodiny?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 613Galéria

John Legend Takto vyzerá obnažený najsexi John Legend a jeho Chrissy Teigen, John Legend John Legend John Legend John Legend Chrissy Teigen, John Legend

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články