°C

Sobota, 26. september 2020. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Slávna modelka riešila celý čas prsia a zrazu... Tak toto je PREKVAPENIE!

Chrissy Teigen
Chrissy Teigen
Zdroj: SITA
14.08.2020 22:00

LOS ANGELES - Modelka Chrissy Teigen (34) podstúpila nedávno operáciu, pri ktorej si dala odstrániť silikónové implantáty. To však nie je jediná novinka v jej živote. Prostredníctvom nového videklipu jej manžela Johna Legenda (41) totiž svetu oznámili, že z nich čoskoro budú už trojnásobní rodičia.


John Legend a Chrissy Teigen tvoria obľúbený pár. Do oka si padli v roku 2006, keď modelka účinkovala v jeho klipe ku skladbe Stereo. Po štyroch rokoch sa zasnúbili a v roku 2013 spečatili svoj vzťah svadbou. Dvojica otvorene priznáva, že kvôli zdravotným komplikáciám nemohla brunetka otehotnieť prirodzenou cestou. V roku 2016 sa im narodila dcérka Luna, o dva roky neskôr syn Miles. 

Aj keď Chrissy koncom minulého roka tvrdila, že sa na zväčšovanie ich rodiny necíti, dnes je jasné, že si to rozmyslela. Pod srdcom totiž nosí tretie dieťatko. 

Radostnú novinku oznámili fanúšikom prostredníctvom klipu k skladbe Wild, v ktorom si okrem Johnovej manželky zahrali aj ich ratolesti. V závere klipu spevák hladí zaoblené bruško svojej ženy. Aj ona sama pár hodín na to dala na Instagram fotky, kde ho hrdo predviedla.

VIDEO: Klip ku skladbe Wild.

Chrissy Teigen a John Legend sa tešia na tretie dieťatko.
Chrissy Teigen
Zdroj: youtube.com

Chrissy Teigen sa hrdo pochválila tehotenským bruškom.
Chrissy Teigen
Zdroj: Instagram

Sú vám John Legend a Chrissy Teigen sympatickí?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 250Galéria

Chrissy Teigen Chrissy Teigen Chrissy Teigen a John Chrissy Teigen sa hrdo Chrissy Teigen, John Legend Chrissy Teigen, John Legend Chrissy Teigen a John Chrissy Teigen a John

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, instagram;
VIDEO: youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články