°C

Piatok, 7. august 2020. Meniny má Štefánia, zajtra Oskár.

Slávna modelka ukázala prsia: Silikóny sú fuč a teraz... Auuu!

Chrissy Teigen
Chrissy Teigen
Zdroj: SITA
06.07.2020 17:00

LOS ANGELES - To muselo bolieť! Modelka Chrissy Teigen (34) patrí medzi celebrity, ktoré sa s fanúšikmi delia o čokoľvek. Nedávno im otvorene oznámila, že si chce dať vybrať silikónové implantáty a potom im aj ukázala jazvy na prsiach. V uplynulých dňoch zverejnila fotku, ktorá v ľudoch vyvolávala poriadne nepríjemné pocity.


Chrissy Teigen si zhruba pred 10 rokmi dala spraviť silikóny. Našťastie nelákali ju vnady obrovských rozmerov, ale pomerne prirodzene pôsobiace oblé prsia, vďaka ktorým vyzerala v plavkách ozaj skvele. Po rokoch a dvoch tehotenstvách už však modelkine prsia nie sú tým, čím boli. A tak sa brunetka rozhodla pre zmenu. 

Manželka speváka Johna Legenda si dala implantáty vybrať. Po operácii sa už ako-tak zotavila. Aj vďaka tomu si môže užívať hrejivé slnečné lúče a oddych v spoločnosti milovaného muža a rozkošných ratolestí.

Chrissy Teigen a jej dcérka majú plavky z rovnakej látky.
Chrissy Teigen
Zdroj: Instagram

John Legend má rovnaké plavky ako ich syn Miles.
Chrissy Teigen
Zdroj: Instagram

Okrem fotiek v rovnakých plavkách však Chrissy zverejnila aj záber, na ktorom jasne vidieť, že sa spálila. „Než sa začnete pýtať, áno natrela som sa,” pripísala k spomínanej fotografii kráska, ktorú určite poľutovali mnohí, ktorým sa už niekedy prihodila podobná nehoda.  

Chrissy Teigen v plavkách.
Chrissy Teigen
Zdroj: Instagram

 

Chrissy Teigen
Zdroj: Instagram

Už ste sa niekedy spálili na slnku?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 280Galéria

Chrissy Teigen Chrissy Teigen a jej Chrissy Teigen John Legend má rovnaké Chrissy Teigen s rodnkou Chrissy Teigen v plavkách. Chrissy Teigen Chrissy Teigen

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články