°C

Piatok, 3. apríl 2020. Meniny má Richard, zajtra Izidor.

Harryho takto už NIKDY neuvidíme! S Meghan si to ale poriadne užili

Meghan a Harry
Meghan a Harry
Zdroj: SITA
08.03.2020 11:00

LONDÝN - Všetky oči na nich! Ako sme vás na topkách informovali, Vojvoda (35) a Vojvodkyňa (38) zo Sussexu si momentálne plnia posledné povinnosti pred tým, než koncom marca odstúpia z pozície vyššie postavených členov monarchie. V sobotu večer zavítali do Royal Albert Hall, kde sa konal The Mountbatten Festival of Music. Urodzený pár vyzeral fantasticky a prítomní im vzdali poctu búrlivým potleskom.


Princ Harry s manželkou Meghan si vyslúžili standing ovation, keď v sobotu prišli na hudobný Mountbatten festival. Ten usporadúva asociácia britského kráľovského námorníctva a v rámci neho predvádzajú členovia svoje hudbné schopnosti. Zároveň sa počas podujatia pripomenulo 75. výročie konca druhej svetovej vojny. 

 Princ Harry v roku 2017 vystriedal na pozícii generálneho kapitána kráľovského námorníctva svojho starého otca princa Philipa. V takejto úlohe sa vzhľadom na Mexit predviedol v podstate poslednýkrát.   

Harry mal na sebe krásnu uniformu a jeho manželka sa s ním dokonale zladená. Oblečené mala červené šaty a rovnakej farby boli aj jej náušnice a topánky.

Harry a Meghan boli dokonale zladení.
Meghan a Harry
Zdroj: SITA

Urodzený pár pôsobil dojmom, že si hudobný večer užíva. Na tvárach Harryho a Meghan však badať úsmev celý čas a pôsobia spokojným dojmom. Vojvodkyňa sa v rozhovoroch netají tým, že ju materstvo zmenilo a prezradila tiež, že 10-mesačný synček Archie sa pomaličky učí chodiť. 


Galéria

Meghan a Harry Harry a Meghan boli Meghan a Harry si Princ Harry je milujúcim

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články