°C

Nedeľa, 25. október 2020. Meniny má Aurel, zajtra Demeter.

Charles je v karanténe, Harry pod papučou: Nemôže ísť za chorým otcom, rázna stopka od Meghan!

Meghan a Harry
Meghan a Harry
Zdroj: SITA
26.03.2020 14:50

LONDÝN/VANCOUVER - V stredu verejnosť na celom svete šokovala informácia, že koronavírus sa nevyhol ani britskej kráľovskej rodine. Pozitívny je princ Charles (71), výsledky našťastie dopadli dobre aspoň pre jeho manželku Camillu (72). No kým sa následník kráľovnej Alžbety II. musel presunúť do karantény, jeho syn Harry (35) aj naďalej zostáva pod papučou svojej ženy.


Charles má podľa doterajších informácií, našťastie, zatiaľ len mierne príznaky ochorenia. Nákaza ho definitívne z bežného života nevyradila, teda až na skutočnosť, že pracovať môže iba z domu. O celej veci už stihol komunikovať so svojou matkou Alžbetou II., v kontakte bol aj Williamom a Harrym. 

Obaja princovia sa však aktuálne nachádzajú mimo. Ten mladší sa prednedávnom aj s manželkou Meghan vrátil do Kanady za synčekom Archiem. Vo svetle aktuálnych správ tam však vraj zostať nechcel. Podľa informácií portálu MailOnline mal Harry v úmysle vrátiť sa do Británie, aby bol v týchto časoch oporou pre svoju rodinu a otcovi bol aspoň ako-tak nablízku. 

Princ Charles bol pozitívne testovaný na nový koronavírus
Princ Charles
Zdroj: SITA/AP/Kirsty Wigglesworth

Meghan vraj Harryho za rodinou nepustila.
Harry a Meghan
Zdroj: SITA

Ako však uviedol exkluzívny zdroj spomínaného portálu, Meghan mala jeho nápad rázne zatrhnúť, keďže zastáva názor, že počas aktuálnej situácie všade vo svete cestovanie nie je bezpečné. „Meghan si je vedomá, že Harry je z tejto situácie frustrovaný. Obaja sú a chceli by viac pomôcť rodine,” vyjadril sa zdroj z okolia dvojice pre MailOnline.

A keďže Meghan chcela, aby Harry zostal doma, Harry nateraz zostáva doma. Aj naďalej zotrváva v Kanade a bývalá herečka si môže odfajknúť za splnenú ďalšiu časť svojho vlastného scenára. 

Myslíte si, že Harryho rozhodnutie zostať v Kanade bolo správne?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 950Galéria

Princ Harry s manželkou Meghan a Harry Princ Charles bol pozitívne Meghan vraj Harryho za

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články