°C

Piatok, 29. máj 2020. Meniny má Vilma, zajtra Ferdinand.

Sex so známou SEXBOMBOU: Dávam jej 1 bod z desiatich!

Katie Price
Katie Price
Zdroj: ITV
23.10.2019 15:30

LONDÝN - Zdá sa, že bývalá sexbomba Katie Price (41) je posadnutá nielen plastikami, ale aj mladými milencami. Včera totiž vyšlo najavo, že si počas aktuálneho vzťahu s mladším mužom odskočila k ešte mladšiemu. Ale ten jej výkonom v posteli ohúrený nebol...


Včera The Sun exkluzívne priniesol priznanie 22-ročného Charlesa Druryho, ktorý tvrdí, že si užíval s bývalou modelkou Katie Price. Tá pritom vtedy stále chodila s 29-ročným Krisom Boysonom, s ktorým spolu v lete absolvovali plastiky v Turecku. 

Mladík prezradil, že so známou Angličankou skončili v posteli hneď po prvom rande. Výkon Kate pri posteľných hrátkach ho však neohromil, dokonca ju oznámkoval! Dal jej jeden bod z 10, pričom sa ale opýtal, či by mohol použiť aj nulu. „Bol som sklamaný. Celé očakávanie z toho, že je to Katie Price - tá glamour modelka, keď si myslíte, že to bude úžasné a potom príde sklamanie,” vyjadril sa svalovec.

Príčina blondínkinej pasivity však bude zrejme spočívať v tom, čo spolu robili pred sexom. Charles tvrdí, že si dopriali drogy aj alkohol! 

Sex so známou SEXBOMBOU:
Zdroj: Instagram CD

Po tomto ťahu Katie odkopla svojho blondiačika a nového zajačika si nasťahovala do domu. A teraz sa Kris dozvedel, prečo vlastne ich vzťah skončil. Pritom sa však medzitým začali opäť dávať dokopy a podľa zdroja sa Katie obáva, že ju po slovách o nevere tentoraz opustí jej partner. 

Hovorí sa, že Kris je detailmi zhnusený, no oficiálne vyjadrenie dvojice samozrejme znie úplne inak. „Katie a Kris sa už preniesli cez Charlesa, ktorý sa správa ako malý chlapec, čo vlastne aj je,” uviedol hovorca sexbomby. 

Kris Boyson a Katie Price
Sex so známou SEXBOMBOU:
Zdroj: Instagram KP


Galéria

Katie Price Charles Drury si sex Kris Boyson a Katie Kris a Katie spolu

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články