°C

Piatok, 22. január 2021. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Slávna silikónka pobúri aj mnohých z vás: Šokujúce FOTO jej 13-ročnej dcéry!

Katie Price
Katie Price
Zdroj: Instagram
30.11.2020 20:00

LONDÝN - Prestaň jej kradnúť detstvo! Aj takéto reakcie sa objavili pod fotkami, ktoré na sociálnej sieti Instagram zverejnila Katie Price (). Britská sexbomba sa pochválila tým, že 13-ročnú dcéru Princess zverila do rúk profesionálov a nechala z nej urobiť svoj malý klon.


Gýč, výstrednosť, umelina, plastické operácie, škandály! Aj takýmito slovami by sa dal opísať život niekdajšej modelky Katie Price, ktorá je slávna nielen doma, vo Veľkej Británii, ale aj za hranicami. Na sociálnej sieti Instagram má zhruba 2,3 milióna followerov, pred ktorými sa rada prezentuje nielen ako sexbomba, ale aj ako milujúca matka. S troma mužmi má celkovo päť ratolestí. 

Fanúšikom sa nedávno posťažovala, že kvôli zdravotným problémom najstaršieho syna Harveyho to doma nemajú vôbec jednoduché. 

Zamknutá chladnička, zdemolovaný dom, na váhe 184 kg! Známa sexbomba prežíva peklo

V týchto dňoch zaujala slávna blondínka fotkami, na ktorých pózuje spolu s dcérou Princess. 13-ročnú školáčku totiž zverila do rúk profesionálov, ktorí dievčatku dopriali účes a líčenie po vzore vyumelkovanej matky. 

Aj keď sa našlo pár komentárov, v ktorých sa ľudia rozplývali nad tým, akú rozkošnú malú kópiu doma Katie má, prevládali skôr negatívne reakcie. „Preboha! Prečo jej kradneš detstvo? Veď toto k jej veku vôbec nepatrí,” znie jedna z nich. „Och! Čo z nej vyrastie? Už len čakám, že jej mamička dohodne prvú plastickú operáciu,” pridáva sa ďalší zo zhrozených followerov. Vy máte aký názor?

Katie Price a jej zmešená verzia - 13-ročná dcéra Princess.
Katie Price
Zdroj: Instagram

Katie Price má doma svoj malý klon.
Katie Price
Zdroj: Instagram

Katie Price zverila svoju 13-dcéru do rúk profesionálov.
Katie Price
Zdroj: Instagram


Galéria

Katie Price Katie Price Katie Price a jej Katie Price má doma Katie Price zverila svoju

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články