°C

Nedeľa, 9. august 2020. Meniny má Ľubomíra, zajtra Vavrinec.

Toto radšej neskúšajte! Blonďavá hviezdička má príšernú diétu

Chloe Ferry
Chloe Ferry
Zdroj: Instagram CH. F.
17.08.2019 11:00

LONDÝN - Rôzne hviezdičky, ktoré nevedia zaujať talentom, sa snažia pútať pozornosť aspoň výzorom. Preto sa aj Chloe Ferry z istej britskej reality šou pustila do chudnutia. Veľmi rozumne však jej prístup nevyzerá.


Snaží sa schudnúť, ale skôr si škodí! Britská hviezdička nezobrala rozum do hrsti, ale rozhodla sa jedlo si objednávať. Je na takzvanej krabičkovej diéte, zrejme si však nevybrala veľmi serióznu firmu, ktorá by sa vyznala vo vyváženom stravovaní. 

Toto radšej neskúšajte! Blonďavá
Zdroj: Instagram CH. F.

Chloe sa totiž na instagrame posťažovala, že doslova trpí. „Naozaj, naozaj hladujem. Som na diéte a idem jesť tri uvarené vajcia. Iba tri uvarené vajcia, áno,” ukázala svojim sledovateľom to, čo mala byť jej večera. Najprv to vyznelo ako sťažnosť, no neskôr uviedla, že sa cíti úžasne, lebo sa celý deň drží svojho krabičkového jedla. 

Deň predtým totiž vyhladovaná a v zlej nálade pojedla pizzu, čipsy a cesnakový chlieb. Nuž, niet divu – pri takomto stravovaní by to nikto dlho nevydržal. Chloe by si radšej mala nájsť špecialistu, aby bola vďaka vyváženej strave sýta a zároveň aj čo-to schudla. Keď si teda myslí, že to potrebuje... 

Toto radšej neskúšajte! Blonďavá
Zdroj: Instagram CH. F.


Galéria

Chloe Ferry Chloe Ferry Chloe Ferry Chloe Ferry Chloe Ferry Chloe Ferry v šou

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články