Britská hviezda zhodila dve konfekčné veľkosti: Aha, čo jedla! | Topky.sk

Piatok, 20. september 2019. Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.

Britská hviezda zhodila dve konfekčné veľkosti: Aha, čo jedla!

Amy Childs
Amy Childs
Zdroj: Instagram A. CH.
19.08.2019 17:00

LONDÝN - Po pôrode sa každá žena skôr či neskôr snaží vrátiť do formy. Rovnako tak aj Amy Childs (29), ktorú anglické médiá nazývajú kráľovnou reality šou.


Amy Childs sa v Británii zviditeľnila v reality šou TOWIE a neskôr sa stala podnikateľku. Magazín Closer ju v roku 2014 označil za multimilionárku. Dnes je z nej ale už aj dvojnásobná mama – dcérka má 2 roky a jej syn oslávi prvý rok 1. septembra. 

Takto vyzerala Amy Childs mesiac po pôrode syna.
Britská hviezda zhodila dve
Zdroj: Instagram A. CH.

Amy podľa vlastných slov nepatrí k známym tváram, čo majú vyrysované postavičky už pár týždňov po pôrode. Ona na to išla zľahka a venovala sa najmä deťom, až potom sebe. „Naozaj si užívam, že znovu cvičím. Nešaliem z toho, len trochu cvičím v záhrade a občas v posilňovni. Je mi zle z tých rýchlych diét a nereálnych fitnes záležitostí. Je to strašný tlak na nás matky. Ja idem svojím tempom, robím, čo môžem a kedy môžem a užívam si to,” napísala na instagram v druhej polovici júla. 

Aktuálne pre Sun Online prezradila, že za 5 týždňov zhodila 6 kíl a išla dole o dve konfekčné veľkosti. Pochválila sa aj svojím jedálničkom, ktorý si však samozrejme nepripravuje sama – dala sa dokopy so spoločnosťou, ktorá sa zaoberá tvorbou stravovacích plánov. 

Britská hviezda zhodila dve
Zdroj: Instagram A. CH.

„Na raňajky sú tu banánové lievance – dva banány roztlačené s dvomi vajciami. Máme tu kuraciu fajitu, nachos na večeru – a je to všetko pod 200 kalórií – a dvakrát do týždňa kurací nákyp plnený zeleninou. Nikdy v živote som toľko veľa nejedla,” pochvaľuje si Amy. 

Ako dodala, tohto plánu sa striktne drží a zároveň prestala vynechávať raňajky ako kedysi. Zároveň si však brunetka dáva aj poriadne do tela. Cvičí 4-krát do týždňa.  


Galéria

Amy Childs Takto vyzerala Amy Childs Amy Childs sa stravuje Amy Childs je dvojnásobná

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články