Nedeľa, 26. jún 2022. Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava.

Už sa neskrývajú! NOVÝ PÁR, ktorý sa nám podarilo odhaliť: Horúce BOZKY na verejnosti!

Viléma Šíra a Sylviu Šulíkovú sme spolu prichytili na Bratislavských módnych dňoch.Galéria fotiek (8)
Viléma Šíra a Sylviu Šulíkovú sme spolu prichytili na Bratislavských módnych dňoch.
Zdroj: Topky.sk

BRATISLAVA - Ešte začiatkom mája sme na Topkách informovali, že tanečník z markizáckeho Let's Dance Vilém Šír (21) má zrejme nový objekt záujmu. Po rozchode s kolegyňou z Love Islandu Nikol Treterovou (22) sme ho prichytili v spoločnosti 1. vicemiss Universe SR 2021 Sylvie Šulíkovej. Dvojica sa vtedy odpovedi na otázku, či tvorí pár, vyhla. No už sa neskrýva - pozrite ako si spolu hrkútajú!


Začiatkom mája sme na Topkách informovali, že tanečný partner Zuzany Kubovčíkovej Šebovej, Vilém Šír, si nedávne Bratislavské módne dni užíval v spoločnosti 1. vicemiss Slovensko 2021 Sylvie Šulíkovej. A spolu aj odišli domov. Na priamu otázku, či tvoria pár, sa však dvojica vtedy nevyjadrila. No teraz je už všetko jasné. 

Český tanečník a slovenská misska sa bok po boku ukázali aj na minulotýždňovom podujatí Real Fight Arena v bratislavskom NTC-čku. No hoci ani tentokrát nepotvrdili, že by boli oficiálny pár, markizáckej Smotánke sa podarilo natočiť zábery, ktoré hovoria za všetko. Dvojica si totiž vymieňala horúce bozky a vrúcne objatia. Po tomto je jasné, že rozhodne nie sú iba kamaráti. 

Už sa neskrývajú! NOVÝ
Galéria fotiek (8)
Zdroj: Tv Markíza

Už sa neskrývajú! NOVÝ
Galéria fotiek (8)
Zdroj: Tv Markíza

Už sa neskrývajú! NOVÝ PÁR, ktorý sa nám podarilo odhaliť: Horúce BOZKY na verejnosti!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články