Streda, 26. január 2022. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Mórová v spoločnosti poriadne prekvapila: Prišla ÚPLNE BEZ!

Diana MórováGaléria fotiek (9)
Diana Mórová
Zdroj: TV JOJ

BRATISLAVA - Môže si to dovoliť! Počas tohto týždňa sa konala premiéra filmu s názvom Duna, ktorej sa zúčastnilo viacero celebritných hostí. Medzi nimi napríklad aj herečka a porotkyňa šou Česko Slovensko má talent Diana Mórová (51), ktorá sa predviedla tak, ako ju často nevidíme.


„Už dávno som neodchádzal z kina s takým pocitom, že wau! Ten film je fantastický.” Aj takýmito slovami komentoval počin s názvom Duna tanečník Jaro Bekr, ktorý si premiéru užil v spoločnosti svojej krásnej manželky Moniky Hilmerovej. 

Do kina si od rodičovských povinností odbehli aj Dáša Mamba Šarközyová s partnerom Tonym Poruchom, či Lucia Forman-Habancová s partnerom. Na sci-fi dielo sa prišli pozrieť aj raper Majself s rodinkou, Thomas Puskailer, Matej Zrebný, či Diana Mórová. 

FOTOGALÉRIA z premiéry filmu Duna

Tá zavítala na premiéru v maximálne pohodlnom outfite. Prekvapením rozhodne bol aj pohľad na jej tvár. Diana totiž prišla nenalíčená. A hoci niektoré dámy bez mejkapu nevyzerajú najlepšie, v prípade obľúbenej slovenskej herečky to neplatí. Didi totiž prirodzenosť rozhodne pristane. 

Diana Mórová
Galéria fotiek (9)
Diana Mórová ukázala tvár bez mejkapu.
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Mórová v spoločnosti poriadne prekvapila: Prišla ÚPLNE BEZ!

Viac o téme:
AUTOR: © Zoznam/zuz/FOTO: Ján Zemiar, profimedia.sk, TV Joj, RTVS Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články