Utorok, 30. november 2021. Meniny má Ondrej, Andrej, zajtra Edmund.

Porota Talentu sa utrhla z reťaze: Mórová zdvihla sukňu, Jandová sa váľala po stole!

Porotkyne Diana Mórová a Marta Jandová
Porotkyne Diana Mórová a Marta Jandová
Zdroj: Facebook TV Joj
07.09.2021 12:01

BRATISLAVA - Nuda nehrozí! Už túto stredu štartuje na obrazovkách Jojky deviata séria obľúbenej šou Česko Slovensko má talent. V úlohe porotcov sa predvedie osvedčená štvorica - Diana Mórová, Marta Jandová, Jakub Prachař a Jaro Slávik. Ako prezrádzajú zábery, ktoré máme k dispozícii, nakrúcanie si ozaj veľmi užívali. Veď pozrite!


Šou Česko Slovensko má talent prinášajú televízie Joj a Prima svojim divákom už po deviatykrát. Neodmysliteľnou súčasťou tohto vydareného projektu je porotca Jaro Slávik, ktorý už síce videl množstvo čísel, ale vždy sa nájde niečo, čo vie prekvapiť. 

„Nová séria bude určite iná v emocionálnom nastavení. Pre viacerých ľudí je to nový štart a začiatok. Pochopili sme, že v tomto svete nejde o automat, že všetko je navždy. Táto séria bude iná v tom, že všetci si uvedomujeme krehkosť tohto sveta a sme vďační za každý dobrý moment,“ prezradil pred štartom šou. 

VIDEO: Upútavka na šou Česko Slovensko má talent. 

Ako už býva zvykom, porotcovia si nakrúcanie veľmi užívali a sami sa dobre zabávali. Dôkazom sú zábery, ktoré zachytávajú ich príchod k porotcovskému stolíku. Občas sa dokonca celkom utrhli z reťaze. Rockerka Marta Jandová si v istom momente ľahla na stôl a herečka Didi Mórová vo víre tanca zdvihla sukňu o čosi vyššie, než mala v pláne. 

VIDEO: Porotcovia šou Česko Slovensko má talent sa takto odviazali. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Porotkyne Diana Mórová a

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuzFoto a
VIDEO: TV Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články