Piatok, 3. december 2021. Meniny má Oldrich, zajtra Barbora.

Dcéra prezidentky Čaputovej hviezdou módnej šou: Sieť na tvári, odhalené vnady a... Och, zase tie chlpy!

Zábery z módnej šou Borisa Hanečku
Zábery z módnej šou Borisa Hanečku
Zdroj: Ján Zemiar
19.10.2021 18:00

BRATISLAVA - Bolo sa na čo pozerať! A to nielen na prehliadkovom móle, ale aj mimo neho. Reč je o módnej šou Borisa Hanečku, ktorý je dvorným návrhárom prezidentky Zuzany Čaputovej (48). Tá v nedeľu zavítala do spoločnosti, aby podporila svoju mladšiu dcéru Emmu, ktorá sa predviedla v úlohe modelky. Pozrite sa, ako jej to svedčalo!


VIDEO: Takto to vyzeralo na módnej šou Borisa Hanečku, ktorá sa konala v rámci podujatia Fashion LIVE! 2021.

Nie je novinkou, že mladšia dcéra našej prezidentky Zuzany Čaputovej - Emma rozbieha svoju modelingovú kariéru. Nakrátko vystrihaná dievčina predvádzala aj v rámci podujatia Fashion Live! 2021. Vyvrcholením tejto módnej udalosti bola prehliadka Borisa Hanečku, v rámci ktorej mali niektoré modelky na tvári sieťku. Medzi nimi aj prezidentkina dcéra. 

Dcéra prezidentky Zuzany Čaputovej v úlohe modelky po boku návrhára Borisa Hanečku.
Dcéra prezidentky Čaputovej hviezdou
Zdroj: Ján Zemiar

Uznávaný dizajnér ani tentokrát nesklamal a návštevníkom ponúkol hotovú pastvu pre oči. Na móle sa predvádzali i o čosi odvážnejšie modely. Pri nich išiel bokom nielen ostych, ale aj podprsenky. 

Na prehliadkovom móle sa predvádzali aj takéto odvážne kreácie.
Dcéra prezidentky Čaputovej hviezdou

Medzi prítomnými hosťami pútala najviac pozornosti práve Zuzana Čaputová. Pani prezidentke robila spoločnosť ochranka i jej mladšia dcéra Lea. Módnu šou si vychutnávali posadené v prvom rade.

Ona ale nie je jedinou hviezdnou klientkou Borisa Hanečku. Podporiť ho prišli aj Lucia Hablovičová, Karolína Chomisteková, Veronika Vágner Husárová, speváčky Zuzana Smatanová a Emma Drobná, či moderátori Michal Sabo a Bruno Ciberej, i Matej Sajfa Cifra so svojou krásnou manželkou Veronikou. 

Príležitosť strhnúť na seba štipku pozornosti využila aj Alex Wortex. Najzvláštnejšia postavička slovenského Instagramu ani tentokrát nesklamala. Na sebe mala gýčovú kvetinovú kreáciu, ktorá zakrývala len to najnutnejšie. Ako v prípade tejto osoby býva zvykom, počas pózovania fotografom nešetrila zvláštnymi pózami a s nadšením pretŕčala ochlpenie na svojom tele.

Alex Wortex opäť s nadšením pretŕčala svoje ochlpenie.
Alex Wortex
Zdroj: Ján Zemiar

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Zábery z módnej šou Alex Wortex

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Ján Zemiar;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články