Sobota, 29. január 2022. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

VIDEO Čaputovej dcéra je nezastaviteľná: Ďalší úspech Emmy u renomovanej slovenskej značky

Čaputovej dcéra je tvárou značky.Galéria fotiek (1)
Čaputovej dcéra je tvárou značky.
Zdroj: Topky/Ján Zemiar, SITA/Adrian Dennis/Pool Photo via AP

BRATISLAVA - Zdá sa, že napriek posledným nepríjemnostiam, ktorými si musela prejsť dcéra prezidentky Zuzany Čaputovej Emma Čaputová, jej nič nestojí v ceste za bohatou modelingovou kariérou. Emma totiž podľa najnovších informácií zbiera úspech u ďalšej slovenskej značky a o dcéru hlavy štátu sa spoločnosti doslova bijú.


archívne video

Jej imidžu neublížil ani posledný incident ohľadom poslanca Tomáša Tarabu, ktorý ju spomínal vo svojom statuse.


Poslanec Taraba prerazil dno: Šikana 17-ročného dievčaťa! K útoku na dcéru prezidentky sa vyjadrila aj polícia


Úspech u slovenskej šperkárky

Všetko je presne naopak. Emma práve zožala ďalší obrovský úspech v rámci modelingu. Ide o to, že sa sa stala tvárou kampane na novú sériu šperkov. Stojí za ňou známa slovenská šperkárka a dizajnérka Petra Toth. V rámci poslednej série sa spoločnosť upriamila na vnútornú krásu žien.

Kritické komentáre

Po poslednej medializovanej situácii ohľadom Tarabu a Čaputovej sa pochopiteľne pod príspevkom objavili aj kritické komentáre. Niektorí dokonca spoločnosť obvinili, že si Emmu vybrali len pre jej rodinnú príslušnosť k prezidentke. "Modelku sme si vybrali, pretože je krásna,“ reagovala pohotovo agentúra.

Šperkári však zrejme podobné komentáre očakávali a tomu prispôsobili aj túto kampaň, keďže v ďalšom príspevku sa o komentároch rozpísali. "Predchádzajúci post je dôkazom toho, že stále nie sme všetci krásni a tolerantní a presne preto táto kampaň vznikla. Ak sa aspoň jedna žena alebo jeden muž zamyslel nad tým, že nám neprislúcha právo posudzovať vonkajší výzor človeka, tak to malo zmysel. Ďakujeme," vysvetlili šperkári z Petra Toth.

Viac o téme:
AUTOR: © Zoznam/msz/VIDEO: TASR/Jaroslav Novák, Instagram.com/petratothjewellery Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články