Piatok, 25. jún 2021. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Zuzana Vačková vystrašila fanúšikov: FOTO z nemocnice… Operácia!

Zuzana Vačková musela v týchto dňoch podstúpiť operáciu kolena.
Zuzana Vačková musela v týchto dňoch podstúpiť operáciu kolena.
Zdroj: Instagram Z.V.
12.05.2021 09:00

BRATISLAVA - Zo Zuzany Vačkovej (52) sa počas pandémie stala obľúbená influencerka. Aktívna je nielen na Instagrame, ale úspechy žne aj na sociálnej sieti Tik Tok. Tam pravidelne vešia svoj denný jedálniček, vďaka ktorému sa jej podarilo výrazne schudnúť. Svoj program Do plaviek! však musela po 15 dňoch prerušiť... A svojich followerov vystrašila fotkou z nemocnice.


VIDEO: Zuzana Vačková absolvovala operáciu kolena

Zuzana Vačková si v uplynulých mesiacoch našla skalnú základňu svojich instagramových a tik-tokových fanúšikov. Najmä ženy ju začali sledovať po tom, čo herečka výrazne schudla. Na sociálnych sieťach sa potom blondínka začala deliť o svoje „tajomstvo“ a denne mapovať svoj jedálniček.

Aktuálne followerov vyzvala, aby sa spolu s ňou dostali do letnej formy. Po 15 dňoch makačky však došlo k prerušeniu aktivity - skončila totiž v nemocnici. Na svojom profile zverejnila fotky z lôžka aj s obviazanou nohou. „Ďalší deň mojej výzvy... Čo vám budem hovoriť. Koleno. Operácia sa vydarila, pacient postuje na Instagram,“ napísala Vačková. 

A dodala: „Zdravý človek má milión želaní, chorý iba jedno.“ Zisťovali sme preto, čo sa herečke stalo. Našťastie nešlo o žiaden úraz. „Bol to plánovaný zákrok,“ prezradila pre Topky.sk Zuzana. Lekári jej naprávali poškodený meniskus, čo je jedno z najčastejších poranení kolenného kĺbu.

Menisky sú väzivové chrupky medzi stehennou a holennou kosťou a spolu so skríženými väzmi tvoria vnútro-kĺbové stabilizátory kolena. Po ich chirurgickom ošetrení čaká pacienta rehabilitácia. Dĺžka rekonvalescencie po meniskektómii je približne 3 až 4 týždne, no po náhrade celého menisku okolo 3 mesiacov. 

Zuzana Vačková vystrašila fanúšikov:
Zdroj: Instagram Z.V.

Zuzana Vačková vystrašila fanúšikov:
Zdroj: Instagram Z.V.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Zuzana Vačková musela v

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články