Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Slovenská herečka 3 mesiace po rozvode: FOTO Nový muž a... Je o 7 rokov mladší!

Vlastina Svátková má opäť úsmev na perách.
Vlastina Svátková má opäť úsmev na perách.
23.02.2021 05:45

PRAHA - V polovici minulého roka sme na Topkách informovali, že slovenská herečka Vlastina Svátková (38) a jej manžel producent Jiří Kounický neustáli karanténu a ohlásili rozvod. Ten prebehol ešte v novembri. No a blondínka je opäť šťastná po boku nového muža. Je o 7 rokov mladší!


O tom, že sa vo vzťahu Vlastiny Svátkovej a jej manžela skloňovalo slovo rozvod, sme na Topkách písali už v máji. No vtedy blondínka tento fakt ešte priznať nechcela. „Nie je to pravda,“ uviedla. Až v októbri vyšla s celou pravdou von. „Manžel sa rozhodol riešiť to rozvodom a ja to rešpektujem,“ priznala českému Blesku. Rozvod prebehol ešte v novembri. 


Komplikovaný ROZVOD slovenskej herečky: Veľký škrt kvôli COVID-19... S ex musí žiť pod jednou strechou!


No známa Slovenka dlho sama nezostala. A niet divu, veď je to krásna žena... A dokonca sa jej podarilo uloviť mladšieho muža - konkrétne o 7 rokov. Novou láskou sa trojnásobná mamička nenápadne pochválila na sociálnej sieti Instagram. Tam totiž zverejnila video, ako pripravuje večeru, no a natáčal ju pri tom neznámy muž. 

Po rozkliknutí jeho profilu je všetko jasné. Sympatický Honza má totiž na nástenke rovno niekoľko spoločných fotiek s Vlastinou, na ktorých ju bozkáva či pridáva veľavravné srdiečka. Zaujímavosťou je, že dvojica tvorí pár už minimálne dva mesiace - prvú spoločnú fotku, na ktorej si dávajú pusu, totiž Honza zverejnil deň pred Štedrým dňom. Zaľúbencom teda prajeme veľa lásky!

Vlastina Svátková je šťastná po boku nového muža.
Slovenská herečka 3 mesiace
Zdroj: Instagram H.R.


Galéria

Vlastina Svátková má opäť Vlastina Svátková má opäť Prvú fotku s Vlastinou Vlastina Svátková sa v

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články