°C

Štvrtok, 29. október 2020. Meniny má Klára, zajtra Šimon, Simona.

Ďalší sex na Farme: Šmahel sa už neudržal... To je nejaká úchylka?!

Martin Šmahel si nebral servítku pred ústa!
Martin Šmahel si nebral servítku pred ústa!
Zdroj: TV MARKÍZA
26.09.2020 15:00

BRATISLAVA - Tak na toto sa už nechytajú ani králiky! Po mesiaci odkedy odštartovala Farma sme už niekoľkokrát písali o bizarných situáciách, ktoré sa na statku dejú od samotného začiatku. Núdza nie je ani o intímnosti, k tým medzi súťažiacimi došlo už niekoľkokrát. Lenže... Toto začína byť naozaj divné!


Volaním divočiny sa opäť nechali zlákať Nikol Fridrichová a Henrich Kuľko. A ako tomu bolo už dvakrát predtým, intímnosti si znova raz nenechali sami pre seba. Tentokrát boli obecenstvom live scénky pre dospelých mešťania Matúš Jaroš a Rebeka Hlavatá. Tá sa dokonca v podstate stala fyzickou súčasťou sexu svojich kolegov. „To bol môj bok," zahlásila v momente, kedy sa náruživý párik odtrhol z reťaze a ani jedného z nich evidentne vôbec netrápilo, že svedkovia ich vášnivej chvíľky sú len pár centimetrov od nich. 

Heňo s Nikolou mali pri svojich intímnych hrátkach opäť raz divákov.
Ďalší sex na Farme:
Zdroj: TV MARKÍZA

Martin s Lulou sa nestačili diviť
Ďalší sex na Farme:
Zdroj: TV MARKÍZA

No a práve o tejto situácii sa v markízáckej Farme Xtra rozprávali Martin Šmahel a niekdajšia farmárka Lula Gachulincová. Tá prehlásila, že takéto niečo by nemali vidieť ani najlepšie kamarátky, nie ešte ľudia, ktorých poznajú mesiac. „Ja si začínam myslieť, že tej Nikole a Heňovi sa to páči, že sa na nich niekto pozerá alebo že je niekto pri nich. Si vezmi, že predtým tam bol Erik s Rebekou. Boli veľmi blízko pri nich, možno že im aj tlieskali, povzbudzovali... Tam bude nejaká spojitosť" nechápal moderátor, s čím brunetka absolútne súhlasila a spoločne sa dopracovali k výsledku, že doteraz im pri radovánkach vlastne zakaždým niekto robil spoločnosť. 

Martin Šmahel sa pri komentovaní scénky netváril veľmi nadšene...
Ďalší sex na Farme:
Zdroj: TV MARKÍZA

No a potom začali preberať Nikolu, ktorá sa hrdí svojmi sledovateľmi na sociálnych sieťach a tam buduje aj časť svojej kariéry. A vôbec ju nešetrili. „Hovorí, že ona bude TOP na tej sociálnej sieti.. Len ja neviem teraz, že ktorú sociálnu sieť myslí. Či to nie je nejaký por*noserver alebo čo," zamyslela sa Lula, s čím sucho súhlasil aj Martin. „Áno, tým smerom skôr ide," dodal k tejto téme. 

Myslíte si, že Nikol a Henrich majú skutočne nejakú úchylku?

60 % nie
áno 40 %

Hlasovalo: 2621Galéria

Martin Šmahel si nebral Heňo s Nikolou mali Martin s Lulou sa Martin Šmahel sa pri

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články