°C

Piatok, 30. október 2020. Meniny má Šimon, Simona, zajtra Aurélia.

Ďalšie rošambo na Farme: FOTO Robila mu TO rovno vedľa ďalšieho páriku!

Diváci im neprekážajú!
Diváci im neprekážajú!
Zdroj: TV MARKÍZA
22.09.2020 15:00

BRATISLAVA - Tam sa opäť diali veci! 12-ta séria Farmy je naozaj mimoriadne výnimočná. Okrem nového konceptu sa o to ale postarali najmä samotní súťažiaci. Niektorí z nich totiž už počas prvých dní ukázali, že zábrany im veľa nehovoria. No a po laškovaní v spoločnej spálni sa to tentokrát zvrtlo vo štvorici!


Rovnako ako minulý týždeň, i tentokrát mali nočné rošambo na svedomí Henrich Kuľko a Nikol Fridrichová spoločne s Rebekou Hlavatou a Erikom Zahorjanom. Štvorica si vzala saky-paky a prenocovala v dome pravdy. Každý párik ležal pod jednou spoločnou perinou, namiesto lampy im na cestu za hlavami svietil demižón, a kým najprv to vyzeralo na súkromnú kamarátsku "párty", neskôr sa všetko zvrhlo. 

Diváci-nediváci, Henrich si to pod paplónom mimoriadne užíval.
Ďalšie rošambo na Farme:
Zdroj: TV MARKÍZA

Po chvíli spoločného konverzovania a smiechu k sebe začali mať Heňo a Nikol znova mimoriadne blízko. Dokonca až natoľko, že kým sa druhá dvojica tesne vedľa nich rozprávala, Fridrichová začala pod perinou vystrájať a vyzeralo to tak, že jej farmársky kolega si jej rýchle pohyby ruky pod perinou mimoriadne užíva, o čom svedčia jeho tiché vzdychy a blažený výraz v tvári.

Ktovie, či by ich to rovnako bavilo aj v súkromí, keďže doteraz sa intímnostiam venovali zásadne len v spoločnosti iných ľudí... Alebo je to zámer?

Heňo s Nikol sa oddávali intímnostiam, kým vedľa nich ležali Rebeka s Erikom.
Ďalšie rošambo na Farme:
Zdroj: TV MARKÍZA


Galéria

Diváci im neprekážajú! Diváci-nediváci, Henrich si to Heňo s Nikol sa

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články