°C

Štvrtok, 29. október 2020. Meniny má Klára, zajtra Šimon, Simona.

Hviezda markizáckej Tvojej tváre prekvapila na tlačovke: Šokujúci detail... Noël, čo tie ruky?!

Noël Czuczor sa na tlačovej konferencii objavil s potetovanými rukami a krkom.
Noël Czuczor sa na tlačovej konferencii objavil s potetovanými rukami a krkom.
Zdroj: Jan Zemiar
18.09.2020 16:00

BRATISLAVA - Bratislavské Štúdio L+S otvorilo vo štvrtok svoju 38. sezónu premiérou hry Zajačik. Pri tejto príležitosti divadlo ešte cez deň usporiadalo tlačovú konferenciu, na ktorej sa zišli všetci hlavní predstavitelia inscenácie. A Noël Czuczor (31) na nej prekvapil šokujúcim detailom... To odkedy má na rukách?!


Hra Zajačik sa mala na dosky, ktoré znamenajú svet, dostať ešte v marci tohto roka. To však znemožnil príchod prvej vlny pandémie koronavírusu. Štúdio L+S tak novinkou otvoril až jesennú sezónu. Vo štvrtok večer sa konala jej premiéra, no ešte predtým, v popoludňajších hodinách, sa v divadle konala tlačová konferencia, ktorá mala dielo Slovákom predstaviť. 

Tej sa zúčastili všetci hlavní predstavitelia inscenácie - Zuzana Fialová, Zuzana Vačková, Kristína Svarinská, Marián Mitaš aj Noël Czuczor. No a práve posledný menovaný prekvapil v spoločnosti šokujúcim detailom. Talentovaný herec, ktorý pred rokom hviezdil v markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome, sa totiž na tele pýšil početnými tetovaniami. 

Noël Czuczor prekvapil na tlačovke s početnými tetovaniami na tele.
Hviezda markizáckej Tvojej tváre
Zdroj: Jan Zemiar

Kresby mu zdobili nielen ruky, ale aj krk. Zaujímalo nás preto, či sa umelec nechal vylepšiť permanentne alebo je nová odzoba na tele len súčasť jednej z jeho hereckých postáv, ktoré aktuálne stvárňuje. „Áno. Mám to práve kvôli predstaveniu Zajačik,“ priznal pre Topky.sk Czuczor. A o čom vlastne spomínaná hra je?

Ako Noël Czuczor priznal, tetovania mal kvôli inscenácii Zajačik.
Hviezda markizáckej Tvojej tváre
Zdroj: Jan Zemiar

„Pod rúškom bezuzdnej zábavy sa v tejto hre skrýva snaha vyjadriť sa k feminizmu, liberalizmu a konzervativizmu, k rozdielom a podobnostiam medzi mužmi a ženami, medti mladými a starými. Ale hlavne sa v hre Zajačik diváci dozvedia veľa potrebných informácií o tom, aké všestranné využitie má praktická mágia v každodennom živote,“ prezradila autorka a režisérka Eva Borušovičová.

Chodievate do divadla?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 127Galéria

Noël Czuczor sa na Noël Czuczor prekvapil na Ako Noël Czuczor priznal,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
VIDEO: Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články