°C

Utorok, 14. júl 2020. Meniny má Kamil, zajtra Henrich.

Mesiac po pôrode: Mokráňová vyzerá famózne...Pozrite na to TELO!

Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Zdroj: Instagram LM
30.06.2020 14:00

BRATISLAVA - Lucia Mokráňová sa pred pôrodom živila ako fitneska. Neskôr priznala, že od narodenia dcérky Tali jej príliš nechutí jesť. A tak niet divu, že už mesiac od šťastnej udalosti vyzerá naozaj skvelo.


Nadbytočné kilá nemali šancu! Lucia Mokráňová sa netají tým, že kedysi mala nadváhu. Nakoniec však zmenila životný štýl a stala sa fitnestrénerkou. A aj počas tehotenstva sa jej podarilo nepribrať viac, ako je zdravé. 

Mesiac po pôrode: Mokráňová
Zdroj: Instagam L.M.

Dnes sa už mesiac teší z dcérky Tali, no žiadne popôrodné kilá na nej nebadať. Príčinou môže byť aj problém s nechutenstvom, ktorý Lucia riešila. Dúfajme, že ona aj bábätko majú všetky živiny, ktoré potrebujú. 

V tom prípade môže by Lucia naozaj spokojná. Vyzerá totiž skvelo. Na instagrame sa ukázala v športovom oblečení, ktoré odhalilo, že žiadne tričko na zakrývanie postavy nepotrebuje a stačí aj športová podprsenka. Sama Lucia však chce na sebe ešte popracovať a vrátiť sa do starej formy. „A ideme na to, ideme sa pomalinky dostať späť do formy,” vyhlásila vo svojom príbehu.

Mesiac po pôrode: Mokráňová
Zdroj: Instagram LM

Mesiac po pôrode: Mokráňová
Zdroj: Instagram LM


Galéria

Lucia Mokráňová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články