Nedeľa, 9. máj 2021. Meniny má Roland, zajtra Viktória.

Porotkyňa Bagárová o účasti v SuperStar: S týmto nie som vôbec spokojná!

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Instagram
02.04.2020 10:16

PRAHA - Monika Bagárová (25) patrí jednoznačne k ozdobám poroty SuperStar. Zároveň je však i jedinou z pätice katov, ktorá si účasť v tejto šou skúsila i z pohľadu súťažiacej. Kráska si však na toto obdobie nespomína najľahšie.


Odkedy Monika Bagárová sama bojovala v šou o víťazstvo, uplynulo už neuveriteľných desať rokov. Monika si za ten čas prešla mnohými skúškami, tvrdou prácou a dnes je z nej speváčka s veľkým množstvom oddaných fanúšikov. Na svoje začiatky napriek tomu nezabudla a i na porotcovskej stoličke sa jej neraz vybavia a Monika sa sama diví, ako sa v súťaži mohla dostať tak ďaleko.

„Nebola som so svojimi výkonmi vôbec spokojná. Lenže ľudia mi stále posielali hlasy. Nechápala som to. Nebola som na seba pyšná. Ku koncu som tým už dosť trpela,” opísala krehká brunetka svoje začiatky pred publikom. „Pre mňa bolo veľmi náročné pohybovať sa na veľkom pódiu. Veď som mala len pätnásť,” priblížila svoje skúsenosti speváčka v rozhovore pre Krajské listy.

Monika Bagárová sa počas svojej účasti v SuperStar na pódiu necítila dobre.
Porotkyňa Bagárová o účasti

Samotná účasť v šou jej však nepomohla až tak, ako by si mnohí mysleli. „Po skončení súťaže nastal prepad. Zatiaľ čo ostatní súťažiaci začali koncertovať, u mňa sa nedialo vôbec nič. Mesiac, dva nič. Potom som sa spojila s ľuďmi z brandže, ktorí mi pomohli,” hovorí Monika, ktorá dnes vie, že za úspechom sa vždy skrýva aj tvrdá práca a kus šťastia. „Mala som veľa šťastia. Ale zároveň som bola ochotná učiť sa nové veci a veľa pracovať.”

Monika Bagárová je dnes sama porotkyňou v súťaži, kde pred 10 rokmi začínala.
Porotkyňa Bagárová o účasti
Zdroj: TV MARKÍZA

Aj vďaka tomu je dnes z Moniky uznávaná speváčka a môže sa venovať profesii, ktorá ju napĺňa a baví. Už onedlho si však dá krátku prestávku a namiesto spevu sa vrhne na mamičkovské povinnosti.

Spev čoskoro Monika Bagárová vymení za starostlivosť o dcérku.
Porotkyňa Bagárová o účasti
Zdroj: Instagram M.B.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Monika Bagárová Monika Bagárová sa počas Monika Bagárová je dnes Spev čoskoro Monika Bagárová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články