°C

Piatok, 10. apríl 2020. Meniny má Igor, zajtra Július.

VIEME PRVÍ Rozchod v slovenskom šoubiznise: Dušan Pašek a kráľovná krásy sú od seba!

Rozchod v slovenskom šoubiznise!
Rozchod v slovenskom šoubiznise!
Zdroj: Instagram D.G.
25.02.2020 11:35

BRATISLAVA - Koncom septembra 2018 sme ako prví priniesli správu o tom, že po nečakanom rozchode s Miriam Kalisovou je Dušan Pašek opäť zadaný. Krátko nato sa naše informácie potvrdili a vyšlo najavo, že hokejista tvorí pár s krásnou Dominikou Grecovou, ktorá sa v ten rok stala víťazkou prestížnej súťaže Miss Slovensko. Najnovšie sme ale zistili, že tento vzťah, žiaľ, nevyšiel...


Nejeden muž mohol Dušanovi závidieť, keď sa mu v roku 2018 podarilo uloviť sexi kráľovnú krásy. Po tom, čo obaja priznali, že medzi nimi ide o viac než kamarátstvo, rozhodne patrili medzi najkrajšie páry slovenského šoubiznisu a vyzeralo to tak, že sa skutočne našli. Bohužiaľ, medzi dvojicou to klapať prestalo, aspoň čo sa týka akejsi romantickej roviny. 

Dominika a Dušan nám potvrdili, že pár už netvoria.
VIEME PRVÍ Rozchod v
Zdroj: Instagram D.P.

Dostala sa k nám totiž informácia, že Dominika a Dušan sú už pár dní od seba. Túto prekvapivú správu nám potvrdila aj samotná blondínka. Keď sme ju oslovili s tým, či je pravda, že sa s Dušanom rozišli, priznala, že pár už viac netvoria. „Áno, je to pravda. Žiadne zlomené srdcia sa ale nekonajú. Rozišli sme sa po vzájomnej dohode. Zostali sme fajn kamaráti a nemáme spolu vôbec žiadny problém,” povedala pre Topky.sk blondínka s tým, že za ich rozchodom naozaj nestojí žiadna dráma a ich vzťah pretrváva v priateľskej rovine. 

To, že z rozchodu nebude žiadna fraška a obaja sú dosť vyspelí na to, aby z krachu vzťahu nevznikali žiadne škandály, nám potvrdil aj Dušan. „Áno, je to tak. S Dominikou už nie sme spolu, no naďalej zostávame v dobrom kamarátskom vzťahu,” povedal nám hokejista. Nuž, aj takto môže vyzerať rozchod dvoch ľudí, ktorí na seba nepotrebujú hádzať žiadnu špinu. 


Galéria

Rozchod v slovenskom šoubiznise! Dominika a Dušan nám Dominika Grecová Dominika Grecová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články