°C

Pondelok, 6. apríl 2020. Meniny má Irena, zajtra Zoltán.

EXKLUZÍVNE FOTO Molnárová po rozchode s Malachovským: Odišla z domu... Noc s bývalým vyšetrovateľom Gorily!

EXKLUZÍVNE FOTO Molnárovej!
EXKLUZÍVNE FOTO Molnárovej!
15.02.2020 22:00

BRATISLAVA - Začiatkom decembra minulého roka sa prevalila informácia, že Sväťo Malachovský (47) s jeho manželkou Petrou (33) majú rok po svadbe obrovskú krízu. Vzťah nezachránili ani ich dve deti Timo a Marko. Mladšieho syna pritom blondínka priviedla na svet len v septembri minulého roka. Aktuálne to však vyzerá tak, že pani Malachovská na deti sama nezostala. Topkám sa podarilo zistiť, že minimálne jednu noc u nej trávil vysokopostavený muž!!


Keď Petra odišla od Sväťa, vrátila sa do bytu v Rači, potom začala bývať v bytovke v Slovenskom Grobe. Neďaleko od bytu svojej sestry Lucie, ktorá tam žije s manželom. Aj popri starostlivosti o dvoch synčekov sa plavovláska stíha venovať práci. Vo štvrtok večer hrala v Radošinskom divadle Jánošíka, odtiaľ sa ponáhľala domov za svojimi ratolesťami do nového obydlia. 

VŠETKY FOTO nájdete v našej galérii:

Petra Molnárová trávi čas s Marekom Gajdošom
EXKLUZÍVNE FOTO Molnárová po
Zdroj: Vlado Benko Jr.

V piatok sa s cigaretkou v ruke niekoľkokrát objavila na svojom balkóne, neskôr s jedným synom odišla. Večer sa však vrátila domov a potom sama už nebola. Pred jej domovom stálo auto s pezinskou značkou. Na balkóne za tmy už nestála sama, spoločnosť jej robil muž. Ten istý, ktorý z jej bytu odišiel až ráno a nasadol do spomínaného vozidla s pezinskou špz-kou a jeho auto bolo pred bytom aj v ranných hodinách. Od herečky odišiel až po deviatej, ešte predtým ich však aj so starším synom Petry bolo opäť vidieť spoločne na balkóne. 

EXKLUZÍVNE FOTO Molnárová po
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Tajomný neznámy však v skutočnosti vôbec nie je neznámy. Ide o Mareka Gajdoša, bývalého šéfa vyšetrovacieho tímu Gorila, ktorý aktuálne pôsobí ako náčelník bratislavskej metskej polície. Od Petry neodišiel ďaleko. Presunul sa len o kúsok ďalej, kde býva. Presne v tej istej bytovke ako Petrina sestra Lucia. Auto herečky tam bolo vídať častejšie, no keďže tam býva aj jej dvojička, nie je isté, u koho z nich a kedy svoj čas trávila. 

Mimochodom, ako sa nám podarilo zistiť, Marek, na rozdiel od Petry, vraj žiadne rodinné záväzky nemá. K celej situáci sme, samozrejme, oslovili samotnú herečku aj Gajdoša. Keď sme sa ho spýtali, či je na základe informácií a fotografií, z ktorých vyplýva, že s ňou trávi čas, možné považovať Molnárovú za jeho novú partnerku, vzťah vyvrátil „Nie je to pravda. Poznám sa predovšetkým s jej mamou, ktorej pomáha so zariaďovaním bytu," napísal nám. Petra na náš telefonát nereagovala a na rovnakú otázku v správe zatiaľ neodpovedala. 

 


Galéria

EXKLUZÍVNE FOTO Molnárovej! Petra Molnárová trávi čas Petra Molnárová trávi čas Petra Molnárová a Sväto Petra Molnárová trávi čas Petra Molnárová trávi čas Petra Molnárová trávi čas Petra Molnárová trávi čas

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/red
FOTO: Vlado Benko jr.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články