Streda, 8. december 2021. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Vdova po legendárnom hokejistovi pred kamerami: Och... Tliacha o temných silách!

Zdroj: pixabay.com
20.10.2021 14:00

BRATISLAVA - Opäť pred kamerami! Dušan Pašek (†37) nepochybne patril medzi veľké mená slovenského hokeja. Jeho náhla smrť, ktorá bola uzatvorená ako samovražda, zasiahla mnohých. Azda najviac vdovu po športovcovi - Ľubicu, ktorá sa občas objaví v slovenských seriáloch. Naposledy sa divákom predviedla vo včerajšej epizóde jojkárskeho počinu Nemocnica.


V jojkárskom seriáli Nemocnica, ktorý sa medzi divákmi teší značnej obľube, sa okrem stálych hereckých tvári objavujú aj epizódne postavy. Príležitosť dostala napríklad aj Ľubica Pašeková. Tá stvárnila matku syna, ktorého sužujú zdravotné ťažkosti a zvracia krv. 

VIDEO: Ľubica Pašeková sa objavila v jojkárskom seriáli Nemocnica. 

Blondínka pred kamerami hovorila o temných silách. Ako ale vyšlo najavo, ťažkosti jej seriálového syna boli spojené s tým, že spolu s partiou kamarátov chcú, aby sa z nich stali upíri, a tak pijú zvieraciu krv. 

Ľubica Pašeková si zahrala v seriáli Nemocnica.
Vdova po legendárnom hokejistovi
Zdroj: TV Joj

V súkromí našťastie Ľubica takéto čudesné záležitosti riešiť nemusí. Okrem syna Dominika, ktorého porodila hokejovej legende Pašekovi, má tiež syna Sebastiána. Jeho otcom je hudobník Juraj Burian, s ktorým v minulosti tvorila pár. 

FOTO: Ľubica Pašeková so svojimi milovanými synmi. 

FOTO: Ľubica Pašeková bola po boku legendárneho hokejistu Dušana Pašeka takáto šťastná.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: TV Joj, Instagram;
VIDEO: TV Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články