°C

Pondelok, 17. február 2020. Meniny má Miloslava, zajtra Jaromír.

Radostná správa u Kandráčovcov: Čakajú tretie dieťa!

Ondrej Kandráč s manželkou čakajú tretie dieťa.
Ondrej Kandráč s manželkou čakajú tretie dieťa.
Zdroj: Instagram
17.01.2020 11:47

KOŠICE - Rozrastie sa im rodinka! Hudobník Ondrej Kandráč (41) a jeho manželka Erika majú obrovský dôvod na radosť. Do ich života totiž už čoskoro vstúpi ďalšie dieťa. Sympatická plavovláska je opäť tehotná!


Ondrej Kandráč zo známej skupiny Kandráčovci pre Joj.sk prezradil, že s manželkou Erikou budú čoskoro trojnásobní rodičia. Deťom Emke a Ondríkovi pribudne súrodenec. „Z bábätka sa veľmi tešíme a tešia sa aj naše deti. Ľudský život je niečo, čo nás ďaleko presahuje, aj preto je to pre nás veľký Boží dar,“ povedal pre joj.sk Ondrej Kandráč. 

„Čo sa pohlavia bábätka týka, s určitosťou to ešte povedať nevieme. Každopádne je najdôležitejšie to, aby bolo spolu s mamkou zdravé a robili radosť nielen nám, ale i ľuďom naokolo. Viem, že to bude náročné obdobie, ale verím, že manželka to ako vždy bravúrne zvládne a ja sa jej v tom budem snažiť všemožne pomáhať,“ dodal hrdý manžel a otec. Gratulujeme!

Myslíte, že sa Ondrovi a Erike do tretice narodí syn alebo dcéra?

syn

220

dcéra

176

Počet hlasov: 396


Galéria

Ondrej Kandráč s manželkou Ondrej Kandráč a jeho Ondrej Kandráč s rodinou Ondrej Kandráč Ondrej Kandráč Ondrej Kandráč spolu so Ondrej Kandráč s manželkou Ondrej Kandráč s manželkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články