Žena známeho jojkára je kus: Ondro, ty máš ale dobrý vkus! | Topky.sk

Utorok, 21. máj 2019. Meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliána.

Žena známeho jojkára je kus: Ondro, ty máš ale dobrý vkus!

Ondrej Kandráč
Ondrej Kandráč
Zdroj: TV JOJ
02.02.2019 00:00

BRATISLAVA - Má sa čím pochváliť! Talentovaný muzikant, spevák a moderátor jojkárskej relácie Všetko, čo mám rád - Ondrej Kandráč sa teší veľkej popularite. Kariéra však nie je to jediné, čo mu robí radosť. Umelec, ktorý dnes oslavuje 41. narodeniny, je hrdým otcom a po svojom boku má fešnú manželku Eriku.


Ondrej Kandráč sa narodil 2. februára 1978. Vyrastal v dedinke Krásna Lúka v okrese Sabinov. Talentovaný umelec sa k hudbe a folklóru dostal vďaka svojim rodičom. Prvýkrát koncertoval, keď mal 9 rokov. 

Kandráč študoval na gymnáziu v Lipanoch, neskôr na Prešovskej univerzite. Od malička hrával v rôznych folklórnych súboroch. Spomenúť možno FS Lipa, FS Sabinovčan, cimbalovú hudbu Prešovčan, vysokoškolský súbor Torysa, súbor Šarišan. Bol tiež primášom Vojenského umeleckého súboru v Bratislave.

V roku 2004 sa Ondrej vrátil do Košíc a pracoval ako hudobný redaktor v Slovenskom rozhlase. V tom roku vyšiel aj prvý album jeho kapely - Kandráčovcov. Nasledovali ďalšie albumy a množstvo koncertov.    

Úspešný východniar si popri kariére budoval aj rodinu. S manželkou Erikou majú syna Ondreja a dcérku Emu. 

Ondrej Kandráč s manželkou Erikou.
Ondrej Kandráč
Zdroj: Instagram

Erika Kandráčová je veľká kočka.
Ondrej Kandráč
Zdroj: Instagram

Ondrej Kandráč so svojou rodinou.
Ondrej Kandráč
Zdroj: Instagram


Galéria

Ondrej Kandráč Ondrej Kandráč s manželkou Erika Kandráčová je veľká Ondrej Kandráč so svojou Ondrej Kandráč s manželkou Ondrej Kandráč s manželkou Ondrej Kandráč s manželkou Ondrej Kandráč s manželkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
ZDROJ: TASR, Topky.sk
FOTO: TV Joj, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články