Nedeľa, 18. apríl 2021. Meniny má Valér, zajtra Jela.

FOTO Emma Drobná s novým frajerom prvýkrát na verejnosti: Nežnosti pred kamerami!

Emma Drobná
Emma Drobná
Zdroj: Jan Zemiar
10.12.2019 10:30

BRATISLAVA - Približne v polovici júla sa na verejnosť dostala informácia o tom, že párik zo SuperStar Emma Drobná (25) a Štěpán Urbán (22) sa nečakane rozišli. Pár tvorili od čias ich spoločného pôsobenia v speváckej šou a stali sa miláčikmi publika. Spoločne sa objavovali na akciách, spoločne koncertovali, no láske ako z rozprávky zrazu odzvonilo. Začiatkom novembra sa vyrojili špekulácie, že blondínka mladého hudobníka vymenila za niekoho iného...


V komentároch na sociálnej sieti sa začalo šepkať, že srdce talentovanej speváčky si nezískal nik iný ako niekdajší futbalista Filip Šebo. Ten je od speváčky starší o 10 rokov, čo prekvapilo taktiež, keďže Drobnej ex bol od nej naopak mladší. No a najnovšie sa potvrdilo, že medzi športovcom a niekdajšou víťazkou Superstar to naozaj poriadne iskrí.

Emma a Filip mali k sebe na krste blízko...
FOTO Emma Drobná s
Zdroj: Jan Zemiar

Pred fotografmi dokonca nemali ani problém s bozkami.
FOTO Emma Drobná s
Zdroj: Jan Zemiar

Filip sa totiž objavil na krste Emminho videoklipu k singlu Deamons. Už na prvý pohľad bolo jasné, že majú k sebe poriadne blízko. Športovec svoju priateľku podporoval, pred kamerami a prítomnými fotografmi dokonca padli aj pusy a nežné bozky na líce. Je teda zrejme len otázkou času, kedy sa k sebe dvojica začne naozaj verejne priznávať.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Emma Drobná Emma a Filip mali Pred fotografmi dokonca nemali Filip Šebo Filip Šebo

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články