°C

Nedeľa, 29. marec 2020. Meniny má Miroslav, zajtra Vieroslava.

Táslerova EX po rozchode opäť v spoločnosti: Na trápenie zabudnite... Žiari šťastím!

Anna Tásler Onderová v spoločnosti doslova žiarila šťastím.
Anna Tásler Onderová v spoločnosti doslova žiarila šťastím.
Zdroj: Jan Zemiar
25.11.2019 00:10

BRATISLAVA - Začiatkom augusta sa na verejnosť dostali fotky ženatého Ivana Táslera (40), ako sa vodí ruka v ruke s mladou brunetkou. Tou však nebola jeho manželka Anička (32), ale 25-ročná Denisa Verná. Informáciu o rozchode napokon potvrdila samotná pani Táslerová. Tá sa po rozpade vzťahu stále viac ukazuje v spoločnosti a rozhodne za svojím ex nežiali... Pozrite, tá žena žiari šťastím!


Anička Tásler Onderková má za sebou turbulentné obdobie. V auguste sa totiž na verejnosť dostala informácia, že jej manžel, hudobník Ivan Tásler, sa na hudobnom festivale vodil ruka v ruke s mladučkou Denisou Vernou. Špekulácie o problémoch vo vzťahu napokon priznala samotná pani Táslerová, ktorá rovno potvrdila rozchod. 


Táslerova manželka prehovorila: ROZCHOD!


„Už nejaký čas netvoríme pár a nežijeme spolu. Je nám ľúto a berieme ako veľké osobné zlyhanie, že sa nám ani napriek veľkej snahe nepodarilo naše manželstvo zachrániť a prekonať dlhodobú partnerskú krízu, ktorou prechádzalo,“ priznala vtedy na svojom blogu Anička. 

Odvtedy sa travelblogerka čoraz viac objavuje na spoločenských akciách. A jednou z takých bol aj krst nového fitness DVD Zory Czoborovej. Brunetka prišla do spoločnosti v sprievode svojho kamaráta, bývalého superstaristu Mateja Koreňa, a pohľad na ňu bol viac než príjemný. 

Keby ste totiž čakali užialenú ženu, ktorú rozchod s bývalým zlomil, boli by ste na veľkom omyle. Anička počas večera rozdávala široké úsmevy a pozitívna nálada z nej doslova sršala. Medzi svojim kamarátmi sa očividne cítila veľmi príjemne, čo sa jej odzrkadľovalo aj na tvári. Veď posúďte sami!

Na Aničku Tásler Onderkovú bola počas večera radosť pozerať.
Táslerova EX po rozchode
Zdroj: Jan Zemiar

Anička Tásler Onderková rozdávala po celý čas úsmevy na každú stranu.
Táslerova EX po rozchode
Zdroj: Jan Zemiar

Je vám Anička Tásler Onderková sympatická?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 609Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Ján Zemiar, Instagram D.V.,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články