°C

Streda, 15. júl 2020. Meniny má Henrich, zajtra Drahomír.

Táslerova EX po rozvode: Posledný krok... Už ju s Ivanom nič nespája!

Táslerova exmanželka Anička spravila za rozvodom s frontmanom IMT Smile definitívnu bodku.
Táslerova exmanželka Anička spravila za rozvodom s frontmanom IMT Smile definitívnu bodku.
Zdroj: Jan Zemiar
08.02.2020 10:01

BRATISLAVA - Ivan Tásler (40) v auguste šokoval, keď sa na festivale objavil ruka v ruke s mladou brunetkou. Nikto však vtedy ešte nevedel, že s manželkou Aničkou (32) už netvoria pár. Mladá pani Táslerová to vysvetlila až o deň neskôr. Dnes je už dvojica oficiálne rozvedená a... Spevákova exmanželka spravila za životom s Ivanom hrubú čiaru!


Začiatkom augusta 2019 sa na verejnosť dostali fotky vtedy ešte ženatého Ivana Táslera, ako sa vodí ruka v ruke so záhadnou brunetkou. Jeho manželka to však rozhodne nebola. Pani Táslerová potom uviedla veci na pravú mieru - vysvetlila, že s frontmanom kapely IMT Smile už nejaký čas netvoria pár.


Ženatý Tásler načapaný in flagranti: Nežnosti s mladou brunetkou... Ivan, ale TOTO nie je tvoja manželka!


Odvtedy ubehlo už pol roka a za ten čas si už každý zariadil vlastný život. Dvojica je už rozvedená a obaja majú aj nových partnerov. Stále však bola jedna - posledná vec, ktorá exmanželov spájala... A tú sa bývalá pani Táslerová rozhodla vyriešiť raz a navždy. 

Na sociálnej sieti Instagram sa totiž pochválila svojím novým občianskym preukazom a na ňom sa už neuvádza meno Táslerová, ale jej rodné priezvisko Onderková. Zdá sa teda, že za životom so spevákom chcela travel blogerka urobiť definitívnu čiaru. 

Anna Táslerová po rozvode zmenila priezvisko a opäť sa volá Onderková.
Táslerova EX po rozvode:
Zdroj: Instagram A.O.

Zmenili by ste si aj vy priezvisko po rozvode?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 632Galéria

Táslerova exmanželka Anička spravila Anna Táslerová po rozvode Anna Onderková sa netají Anna Onderková si slobodu Ivan Tásler tvorí pár

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia
FOTO: Instagram A.O.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články