°C

Štvrtok, 2. apríl 2020. Meniny má Zita, zajtra Richard.

Sajfa zverejnil VLOG »z pôrodu«: Takto to celé prebiehalo!

Sajfa sa podelil o najkrajšie momenty svojho života.
Sajfa sa podelil o najkrajšie momenty svojho života.
Zdroj: Youtube Sajfa
26.09.2019 12:00

BRATISLAVA - Obľúbený spíker Matej Sajfa Cifra (40) sa v sobotu stal po prvýkrát otcom a svoje dva poklady už má aj doma. Z pôrodnice si manželku a dcérku odviedol v utorok v dopoludňajších hodinách. Nejedného moderátorovho fanúšika zaujímalo, ako to celé prebiehalo, ako sa cítil a nebol by to Matej, keby priebeh pôrodu nezdokumentoval pre svojich priaznivcov.


Príchod dcérky Mateja Sajfu Cifru a Veroniky Ostrihoňovej na svet sledovali snáď všetci fanúšikovia dvojice. Manželia do poslednej chvíle nechceli prezradiť pohlavie a meno dieťatka. Radostnou správou sa napokon pochválil čerstvý otecko na Instagrame, kde predstavil svoju dcérku Sáru.

Sajfa je hrdým otcom malej Sáry.
Sajfa zverejnil VLOG »z
Zdroj: Instagram M.S.C.

Vtedy ich zavalila vlna gratulácií a, ako inak, aj otázok. Ľudí zaujímalo, ako to celé prebiehalo, a tak Sajfa neváhal a pre svojich priaznivcov nakrútil vlog o pôrode. Prezradil v ňom aj to, čo bolo spúšťačom. „Inštalácia autosedačky. Keď potrebujete začať pôrod, inštalujte autosedačku, do dvoch dní rodíte. To je moja rada,” prezradil vo videu. Montáž pritom prebehla v predvečer poslednej kontroly.

„No a po poslednej kontrole sme prišli domov, trošku sme sa vychillovali a potom to uprostred noci prišlo,” napísal šťastný otecko vo svojom vlogu. Naložil tašky do auta, s Veronikou sa usadili a trielili do nemocnice. Podpísali potrebné papiere a Veroniku zobrali na sálu, aby na svet priviedla nový život. Stalo sa tak v ranných hodinách. 

Príchod na svet malej Sáry mala spustiť inštalácia autosedačky.
Sajfa zverejnil VLOG »z
Zdroj: Youtube Sajfa

K svojej manželke cíti Matej obrovský obdiv a rešpekt, ako všetko zvládla. „Baby sú v poriadku, všetko je úplne OK. Z tej mojej pozície môžem povedať, že sme si to užili. Možno Verča by vám povedala, že tam boli aj ťažšie momenty, ale vidieť vlastnú ženu takým spôsob bojovať a takým spôsobom sa zaťať a vydržať... Priznám sa, že všetky svoje maratóny a všetky svoje polovičné ironmany, ani z polovice to nebol taký ironman, aký zvládla Verča spolu so Sárou tieto uplynulé dni,” rozplýva sa Sajfa.

Jeho a Veronikina dcérka prišla na svet v sobotu 21. 9. 2019 o 08:07, ako naznačuje kartička v Matejovom vlogu. Počas celého pobytu v nemocnici statočne stál pri svojej manželke a intenzívne to prežíval. No ako napokon priznal, aj on mal momenty, keď vypol. A práve tie zachytila Veronika. Celý vlog si môžete pozriete už teraz. Podľa slov spíkra, raz toto video uvidí aj jeho dcérka. Ale až vtedy, keď dovŕši 18. A hoci to nie je video z pôrodu v pravom zmysle slova, je to krásna spomienka na prelomový moment v živote čerstvých rodičov. 

Dievčatko prišlo na svet v sobotu 21.9. krátko po ôsmej ráno.
Sajfa zverejnil VLOG »z
Zdroj: Youtube Sajfa

Vytvorili by ste aj vy svojmu dieťaťu podobné video?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 461Galéria

Sajfa sa podelil o Sajfa je hrdým otcom Príchod malej Sáry na Dievčatko prišlo na svet Sajfa zverejnil vlog z Sajfa priznal, že aj Dievčatku vybrali rodičia meno Sajfa vytvoril blog o

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články