°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Česká polícia pátra po zlodejovi, Slováci sa bavia: Veď vyzerá ako Sajfa!

Dostane fotografia Sajfu do problémov s políciou?
Dostane fotografia Sajfu do problémov s políciou?
Zdroj: Jan Zemiar
25.01.2020 22:00

PRAHA - Hovorí sa, že každý človek má niekde vo svete svojho dvojníka. Moderátor Matej Cifra alias Sajfa toho svojho už našiel. Teda presnejšie, hľadanie ešte prebieha. Polícia v Česku totiž pátra po mužovi, ktorý Sajfovi akoby z oka vypadol...


Muži zákona v stovežatej Prahe prosia verejnosť o pomoc. Radi by sa totiž porozprávali s mužom, ktorého zachytili bezpečnostné kamery počas toho, ako si nápadne obzeral rodinný dom vo východnej časti Prahy. Podozrivého mladíka navyše zachytili kamery aj pri ďalších príbytkoch. Polícia sa preto domnieva, že môže ísť o takzvaného tipára, ktorý je súčasťou gangu zlodejov. Ten už niekoľko mesiacov vyčíňa v hlavnom meste našich susedov.

V snahe dolapiť túto skupinu zverejnila polícia Českej republiky fotografiu, ktorú sa im vďaka kamerám podarilo zachytiť. „Policajti v súvislosti s prijatým oznámením o neoprávnenom vstupe na oplotený pozemok pri rodinnom dome v Petříkove pátrajú po totožnosti neznámej osoby,” oznámil hovorca polície Zdeněk Chalupa.

Podozrivý zlodej sa svojimi črtami nápadne podobá na Mateja Cifru alias Sajfu.
Česká polícia pátra po
Zdroj: Policie ČR

Správu si všimli aj podaktorí Slováci a nestačili sa čudovať. Podozrivý si síce veľkú časť tváre prekryl šatkou, no napriek tomu sa nápadne podobá na moderátora a rádiového spíkra Sajfu. Ten sa však bezpečne nachádza na Slovensku, kde ho zamestnáva množstvo povinností. Pravidelne zarezáva v rádiu a doma sa spolu s manželkou Veronikou starajú o štvormesačnú dcérku Sáru.

Matej
Česká polícia pátra po
Zdroj: Instagram S.

Fotografia podozrivého Sajfovho dvojníka sa medzitým dostala do jeho domovského rádia, i k samotnému moderátorovi. Ktovie, či podobu vidí aj on sám.

Pripomína aj vám páchateľ na fotografii moderátora Sajfu?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 1882Galéria

Dostane fotografia Sajfu do Podozrivý zlodej sa svojimi Matej Sajfa Cifra so Matej "Sajfa" Cifra má

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články