Od Superstar do policajnej cely: Knechtovej ex obvinený z krádeže! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Od Superstar do policajnej cely: Knechtovej ex obvinený z krádeže!

Petr Borkovec si vyrobil ďalší malér.
Petr Borkovec si vyrobil ďalší malér.
Zdroj: Instagram
19.07.2019 10:30

PRAHA - Narobil si poriadnu hanbu! Odkedy sa Petr Borkovec (19) zviditeľnil v Superstar, ide to s ním dole vodou. Nevydarený vzťah a opakujúce sa problémy s alkoholom teraz vystriedali opletačky s políciou. Spevák je totiž obvinený z krádeže!


O bývalom Superstaristovi sa už toho od jeho účinkovania v súťaži popísalo až až. Do centra pozornosti sa dostal hlavne kvôli romániku s porotkyňou súťaže, slovenskou speváčkou Katarínou Knechtovou (38). Ich vzťah bol však ako na hojdačke a dvojica si niekoľkokrát prešla rozchodmi a návratmi. Po niekoľkých pokusoch si však povedali definitívne zbohom.

Od Superstar do policajnej
Zdroj: Instagram

Borkovec však okrem milostných problémov bojoval aj s alkoholom. Prílišná konzumácia ho nakoniec priviedla až do psychiatrickej liečebne, kde sa snažil svojho "démona" zbaviť. Na klinike však dlho nepobudol a svoj pobyt predčasne ukončil. Teraz, zdá sa, alkoholu prepadol opäť. A ten ho ťahá hlbšie ku dnu.

Od Superstar do policajnej
Zdroj: Instagram P.B.

Petr Borkovec bol totiž nedávno obvinený z krádeže finančnej hotovosti. S informáciou prišiel český portál Blesk. Spevák mal popíjať v jednom z pražských podnikov spolu s ďalším mladíkom. Keď však prišlo na platenie, Borkovec sa začal vykrúcať, že pri sebe nemá hotovosť a vybral sa za svojou manažérkou, ktorá mala zaňho účet zatiahnuť. Namiesto toho však z baru ušiel. „Odskočil si na záchod a povedal nám, že si za ňou ide po peniaze. No a potom skrátka ušiel. Prepil celkom približne tisíc korún a neskôr sme zistili, že nám ukradol z tržby ďalších päť tisíc a drobné," posťažovala sa prevádzkarka.

Od Superstar do policajnej
Zdroj: Instagram P.B.

Polícia ho zadržala na druhý deň, po tom, ako sa dostal do potýčky so svojím "parťákom" z predchádzajúceho dňa. Následne ho obvinili z krádeže. „Hliadka skontrolovala trojicu hlučných mladíkov a pri tom, ktorý sa mal údajne dopustiť krádeže, namerala tri promile alkoholu. Mladík zostáva naďalej vo vyšetrovaní a s políciou spolupracuje," uviedol pre Blesk policajt Jan Daněk.

Od Superstar do policajnej
Zdroj: Instagram P.B.

A aby problémov nemal málo, spoluprácu so spevákom ukončila aj jeho manažérka Venetia Garaiová. Či si Borkovec nakoniec vstúpi do svedomia, to sa ukáže časom.

Myslíte si, že si Petr Borkovec vstúpi do svedomia?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 1284Galéria

Petr Borkovec si vyrobil Vzťah Petra Borkovca a Petra Borkovca ťahajú problémy Petr Borkovec bol zadržaný Na speváka Petra Borkovca

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram K.K., Instagram P.B.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články