°C

Pondelok, 28. september 2020. Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela.

Dráma u hviezdy Netflixu: Prepad... Maskovaný muž u nej doma uprostred noci!

Katherine Ryan
Katherine Ryan
Zdroj: Irwin Entertainment
21.10.2019 15:30

LONDÝN - Na Netflixe má vlastnú šou a takmer prišla o všetky nahrávky aj scenáre. Do domu komičky a herečky Katherine Ryan (36) sa totiž vlámal maskovaný muž a pokúsil sa ju okradnúť. Zasiahol však jej priateľ...


Katherine Ryan je pôvodom Kanaďanka, žije však v Londýne, kde pôsobí ako moderátorka, komička a herečka. Pracovala pre BBC, teraz má na Netflixe už druhú sériu vlastnej komediálnej šou. 

O nahrávky a scenáre však takmer prišla. „Výborné. Byť v noci olúpená maskovaným mužom vo vlastnom dome,” uviedla počas víkendu na sociálnej sieti. Išlo hlavne o jej notebook, v ktorom mala všetko uložené. 

Keď prišla polícia, Katherine si už dopriavala pohár vína.
Dráma u hviezdy Netflixu:
Zdroj: Instagram kathbum

Našťastie, jej priateľ Bobby, je pomerne odvážny muž. „Toto je dôvod, prečo ho ľúbim, lebo s ním začal zápasiť a vybojoval moje nahrávky a scenáre pre Netflix naspäť,” vychválila muža po svojom boku. 

Hoci všetko dobre dopadlo, Katherine nemohla zaspať, a tak sa ešte o piatej ráno venovala svojim fanúšikom. „V pohode, aj tak som nikdy nemala spánok rada,” zažartovala si po dramatických udalostiach. 

Dráma u hviezdy Netflixu:
Zdroj: Netflix


Galéria

Katherine Ryan Keď prišla polícia, Katherine Katherine Ryan Katherine Ryan takmer prišla Katherine Ryan Katherine Ryan

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články