°C

Streda, 26. február 2020. Meniny má Viktor, zajtra Alexander.

Preboha! Silikónka z jojkárskych obrazoviek ukázala znetvorenú tvár: HRÔZA!

Zuzanita Žilinčíková zverejnila na Instagrame svoju znetvorenú tvár.
Zuzanita Žilinčíková zverejnila na Instagrame svoju znetvorenú tvár.
Zdroj: Instagram Z.Ž.
25.04.2019 12:30

BRATISLAVA - Vylepšená brunetka Zuzanita Žilinčíková (33) sa do povedomia verejnosti dostala vďaka jojkárskej šou Take me out, kde si vyberala partnera. Odvtedy sa na televíznych obrazovkách neobjavila, no so svojimi obdivovateľmi je naďalej v kontakte prostredníctvom sociálnych sietí. A práve tam silikónka zverejnila fotku svojej znetvorenej tváre. Preboha, čo sa jej to stalo?!


Zuzanita Žilinčíková sa netají tým, že toho na svojom tele má vylepšeného viac - skalpel plastického chirurga sa už dvakrát dotkol jej bujných vnád a bez zásahu nezostali ani jej pery. No tie aktuálne vyzerajú tak, že sa hviezdička úplne pomiatla a nechala si ich zväčšiť dvojnásobne. 

Na sociálnej sieti Instagram totiž zverejnila fotky, na ktorých vyzerá doslova ako kačka. Veď jej vrchná pera už ani zďaleka nepripomína krásnu pusu, ale regulárny zobák. Žilinčíková však pod zábermi hneď veci uviedla na pravú mieru - nešlo o žiadny „estetický“ zákrok... Doplatila na čosi úplne iné!

„Ahojte, zdravím z nemocnice. Človek si myslí, že kým nemal doteraz alergiu, že už to asi ani nemôže dostať. Bohužiaľ, už aj na mňa to prišlo. Neviem síce ešte z čoho, no je to masaker, keď vám napuchne celá tvár a aj hrdlo a hrozí, že sa udusíte,“ napísala k príspevku.

A všetkých ubezpečila, že tentokrát sa nedala vylepšiť. „Takže, nedala som si zväčšiť pery, ani ďalšiu skrášľujúcu procedúru, je to iba alergia,“ dodala silikónka. Pozrite, ako kvôli alergii dopadla!

Preboha! Silikónka z jojkárskych
Zdroj: Instagram Z.Ž.

Preboha! Silikónka z jojkárskych
Zdroj: Instagram Z.Ž.

Aj vás trápi alergia?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 1198Galéria

Zuzanita Žilinčíková zverejnila na Zuzanitu Žilinčíkovú trápi alergia. Zuzanite Žilinčíkovej kvôli alergii Zuzanita Žilinčíková doplatila na Zuzanita Žilinčíková svojich obdivovateľov Zuzanita Žilinčíková Zuzanita Žilinčíková sa netají Zuzanita Žilinčíková sa predstavila

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Instagram Z.Ž.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články