°C

Streda, 30. september 2020. Meniny má Jarolím, zajtra Arnold.

Farmárska nevernica: Nechutný odkaz pre frajera a potom... Šup do postele s iným!

Rebeka Hlavatá
Rebeka Hlavatá
Zdroj: TV MARKÍZA
16.09.2020 12:01

BRATISLAVA - Ako sme už informovali, v pondelok sa niektorí farmári pod vplyvom alkoholu doslova spustili. V posteli spolu skončili dve dvojice. Jedna z aktérok pritom krátko predtým poslala odkaz frajerovi a vyhrážala sa mu nechutnou odplatou, ak jej bol neverný.


Keď Rebeka skončila v posteli s Erikom, len málokto by predpokladal, že je vlastne zadaná. Televízia Markíza však na svojom portáli odtajnila, čo sa stalo pred vášnivou nocou. 

Farmárska nevernica: Nechutný odkaz
Zdroj: TV MARKÍZA

Na obrazovky sa totiž nedostali zábery Rebeky zo spovednice. „Chcem pozdraviť môjho jedného jediného a nie je tu žiadny hotentót, čo poviete, že mám dvoch – troch... Nemám tu nikoho, láska, idem domov za tebou. Dúfam, že nerobíš pi*oviny, lebo keď prídem, tak ti ho odrežem,” vyhrážala sa zjavne podgurážená Rebeka svojmu priateľovi. 

Ten sa však musel poriadne čudovať, keď zbadal v televízii zábery svojej milej v posteli s iným. Kamery zachytili, že Rebeka a Erik sa vášnivo bozkávali. Či došlo aj k niečomu inému, nie je jasné. 

Farmárska nevernica: Nechutný odkaz
Zdroj: TV MARKÍZA

Na druhý deň ráno si však Rebeka nechala veštiť z kávy a zdá sa, že v jej živote nie je len ten jeden jediný. „Aj tento drží tvoje srdce, aj tento,” čítal v šálke Mário a Rebeka prikyvovala. Dokonca potom na kameru povedala, že Mário videl veci, o ktorých nikto iný nevedel. Zdá sa teda, že farmárka s napichanými perami to má rozohraté na viacero strán. 

Farmárska nevernica: Nechutný odkaz
Zdroj: TV MARKÍZA


Galéria

Rebeka Hlavatá

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články