°C

Piatok, 30. október 2020. Meniny má Šimon, Simona, zajtra Aurélia.

Mladá farmárka si hľadá frajera: Hore aj dole bez priamo pred kamerami!

Sára Adamčíková
Sára Adamčíková
Zdroj: TV MARKÍZA
17.09.2020 16:00

BRATISLAVA - Vytiahla najsilnejšie zbrane! Sára Adamčíková, ktorá je evidentne zamilovaná do Henricha Kuľka, sa rozhodla odhaliť svoje telo priamo pred oknom. A pohľadom pritom párkrát ešte zablúdila aj do kamery, ktorá sa v kúpeľni nachádza.


Sára sa pri nástupe na Farmu netajila tým, že je single a novú známosť by aj celkom prijala. „Nebránim sa citom a keď si budem na Farme s niekým rozumieť, tak prečo by som tomu mala brániť,” povedala. A jej objektom sa stal Henrich Kuľko, ktorý ale skončil v posteli s Nikol Fridrichovou. 

Možno aj preto sa mladá brunetka rozhodla odhodiť hanblivosť. Farmári totiž dobre vedia, že kamery ich snímajú aj v kúpeľni, napriek tomu si Sára vyzliekla nohavičky a následne aj podprsenku. A urobila tak v blízkosti okna. 

Mladá farmárka si hľadá
Zdroj: TV MARKÍZA

Mladá farmárka si hľadá
Zdroj: TV MARKÍZA

Hoci niektorých divákov poburuje, že súťažiaci nemajú súkromie ani pri hygiene, iní postrehli, že farmárka si zvedavých očí bola dobre vedomá. „Pri okne a ešte aj do kamery hodila očkom,” skonštatovala jedna zo žien. Žeby to bola Sárina dobre premyslená taktika, ako zaujať? 

Henrich Kuľko
Mladá farmárka si hľadá
Zdroj: TV MARKÍZA


Galéria

Sára Adamčíková Henrich Kuľko Sára Adamčíková Sára Adamčíková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články