Sound of Summer | Topky.sk
Nedeľa, 28. máj 2023. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Sound of Summer

David Koller pocestuje na Zemplínsku Šíravu 10 hodín mikrobusom!

Fernet Stock Citrus Sound of Summer

Fernet Stock Citrus Sound of Summer

04.08.2010 09:00

ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA - Hlavná hviezda letných žúrov Fernet Stock Citrus Sound of Summer - legendárny spevák David Koller - pricestuje na východ Slovenska mikrobusom. Hoci pôvodne plánoval letieť z Prahy do Košíc špeciálnym lietadlom, rozhodnutie na poslednú chvíľu zmenil! viac »

Kontrafakt "zabije" Banskú Bystricu, každý návštevník má drink grátis

Kontrafakt

20.07.2010 13:00

BRATISLAVA - Kompletná trojka Kontrafakt - Rytmus, Ego a Anež - vystúpi nečakane a exkluzívne v Banskej Bystrici už túto sobotu! V rámci letných žúrok Fernet Stock Citrus Sound of Summer sa spolu s Kontrafaktom pod Urpín dohrnie aj David Koller, Hex, Aya a Talkshow. Navyše každý dospelý návštevník získa aj drink na privítanie celkom zadarmo! viac »


Škrteľ ukázal priateľku, Greksa lentilky

Škrteľ ukázal priateľku, Greksa

19.07.2010 17:00

PRIEVIDZA - To bol žúr ako sa patrí! Na víkendovej párty Citrus Sound of Summer v Prievidzi sa to len tak hemžilo celebritami. viac »


Davida Kollera čaká v Prievidzi cez víkend horúce prekvapenie!

Davida Kollera čaká v

13.07.2010 09:12

BRATISLAVA - Druhé podujatie zo série Fernet Stock Citrus Sound of Summer prinesie do Prievidze bohatý program plný skvelých koncertov, súťaží aj zábavy pri vode. Pre hlavnú hviezdu podujatia - Davida Kollera - pripravili organizátori horúce prekvapenie! viac »


Utajovanú spoluprácu Kollera s Rytmusom odhalia už o 3 dni!

Utajovanú spoluprácu Kollera s

23.06.2010 08:34

BRATISLAVA - Najlacnejší letný festival Fernet Stock Citrus Sound of Summer odštartuje už túto sobotu v amfiteátri v Nitre veľkým odhalením. Návštevníci sa môžu tešiť na očakávanú a prísne utajovanú spoluprácu legendárneho frontmana kapely Lucie Davida Kollera s najlepším slovenským raperom Rytmusom! viac »


Fernet Stock Citrus Sound of Summer už budúci týždeň v Nitre!

Fernet Stock Citrus Sound

21.06.2010 13:30

BRATISLAVA - Nitriansky amfiteáter čaká budúcu sobotu podujatie, na ktoré sa bude dlho spomínať. Už 26. júna tu štartuje prvá zo štyroch exkluzívnych letných párty - Fernet Stock Citrus Sound of Summer. Do Nitry spolu s Davidom Kollerom príde zahrať aj Rytmus, kapely Polemic, Ska2tonics či Talkshow. viac »


David Koller privezie do Nitry dva nákladiaky s technikou!

David Koller privezie do

10.06.2010 08:37

BRATISLAVA - Takmer dvojhodinovú šou plnú najväčších hitov skupiny Lucie si pripravil na svoju letnú slovenskú premiéru legendárny David Koller. Už 26. júna odpáli v nitrianskom amfiteátri svoje prvé zo štyroch exkluzívnych letných vystúpení. Techniku potrebnú pre dokonalý koncert s bohatým svetelným parkom mu privezú dokonca na dvoch nákladiakoch! viac »


David Koller a Rytmus vystúpia prvý krát spoločne!

David Koller a Rytmus

11.05.2010 14:30

BRATISLAVA - Exkluzívne spojenie dvoch originálnych umelcov, ale aj koncerty mnohých skvelých hudobných skupín, súťaže o vecné ceny, zábavu so známymi moderátormi a párty do rána. Tradičné letné podujatia pod značkou Fernet Stock Citrus Sound of Summer prinesú toto leto zábavu hneď do štyroch slovenských miest. viac »


Žúrky so Sound of Summer potrvajú až do rána!

Žúrky so Sound of

11.05.2010 14:20

BRATISLAVA - Letné podujatia Fernet Stock Citrus Sound Of Summer prinesú okrem skvelých koncertov Davida Kollera, Rytmusa, Polemicu, Hexu, Pary, Mariána Greksu, skupín Aya či Talkshow aj skvelú zábavu na celú noc! Vždy po skončení koncertov sa totiž rozbehne osvedčená párty Rádia VIVA s najväčšími hitmi všetkých čias! viac »


Tieto hity Lucie zaznejú len na Sound of Summer!

Tieto hity Lucie zaznejú

11.05.2010 14:00

BRATISLAVA - Exkluzívny program nabitý tými najväčšími hitmy skupiny LUCIE pripravil DAVID KOLLER exkluzívne len pre návštevníkov letných festivalov Fernet Stock Citrus Sound of Summer! Černí andělé, Amerika, Šrouby do hlavy, Vona říká jo, Skamenělý dítě, Oheň či Chci zas v tobě spát - to je len malá ukážka z hitmi LUCIE nadupaného programu! zábavu... viac »


Najčítanejšie články