Štvrtok20. jún 2024, meniny má Valéria, zajtra Alojz

Davida Kollera čaká v Prievidzi cez víkend horúce prekvapenie!

Pre Davida Kollera pripravili organizátori prekvapenie
Pre Davida Kollera pripravili organizátori prekvapenie

BRATISLAVA - Druhé podujatie zo série Fernet Stock Citrus Sound of Summer prinesie do Prievidze bohatý program plný skvelých koncertov, súťaží aj zábavy pri vode. Pre hlavnú hviezdu podujatia - Davida Kollera - pripravili organizátori horúce prekvapenie!

"Keďže Slovensku vládne horúce počasie a počas víkendu sa majú teploty vyšplhať až na 35 stupňov, pripravili sme pre Davida Kollera prekvapenie, ktoré ho schladí, ale aj zahreje zároveň," prezradila PR manažérka podujatia Dominika Černá. Zároveň dodala, že každý účinkujúci na podujatí dostane od organizátorov špeciálny darček vyrobený na mieru pre interpreta, no ten Kollerov vraj má byť čímsi výnimočný.

Spolu s legendárnym spevákom Davidom Kollerom vystúpi na akcii aj raper Rytmus, spolu uvedú pripravovanú spoločnú pesničku. Silnú dvojku doplní na mestskom kúpalisku v Prievidzi aj veľmi úspešná skupina Para, osvedčené hity si pripravil Marián Greksa s Henry Tóthom a o svojich kvalitách presvedčí aj nová krv na slovenskej scéne - Horská chata. Akcia sa začína o 18:00, vstupenky sa budú predávať aj priamo namieste.

David Koller s kapelou sa toto leto na Slovensku exkluzívne predstaví iba na akciách Fernet Stock Citrus Sound of Summer. Základom takmer dvojhodinového programu budú najväčšie hity legendárnej skupiny Lucie ako Černý andělé, Skamenělý dítě, Troubit na trumpety, Šrouby do hlavy, Amerika či Chci zas v tobě spát. Spolu s Davidom Kollerom sa na pódiu predstaví aj basgitarista Marek "Marta" Minárik, bývalý bubeník Lucie Tomáš Marek, výborný gitarista Michal Pelant a nesmierne atraktívnym hosťom bude aj hráč na perkusie - Kollerov syn Adam. Celý tím okolo Davida Kollera tvorí až 12 ľudí.

Podujatie odštartoval koncom júna úspešnou žúrkou v Nitre, pokračovať sa bude už túto sobotu 17. júla v Prievidzi na mestskom kúpalisku. Na horúcu letnú párty sa môžu tešiť aj obyvatelia Banskej Bystrice - tu vypukne Fernet Stock Citrus Sound of Summer v sobotu 24. júla na Plážovom kúpalisku Štiavničky. Veľké finále série akcií čaká 7. augusta Zemplínsku Šíravu, obec Kaluža.

Vstup na podujatie nie je vekovo obmedzený, mládež do 15 rokov môže prísť iba v sprievode jedného z rodičov alebo zodpovednej osoby. Vstupenky za priateľských 7,90 € získate v sieti Ticketportal, na mieste bude vstupné 9,90 €.

 

Oficiálny web: www.citrus.topky.sk

Facebook: www.facebook.com

Predpredaj: www.ticketportal.sk 

 

Fernet Stock Citrus Sound Of Summer:

17. júl 2010 - Prievidza/Mestské kúpalisko

24. júl 2010 - Banská Bystrica/Plážové kúpalisko Štiavničky

7. august 2010 - Zemplínska Šírava/Kaluža

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu