Sobota13. apríl 2024, meniny má Aleš, zajtra Justín, Justína

David Koller a Rytmus vystúpia prvý krát spoločne!

Rytmus Zobraziť galériu (2)
Rytmus

BRATISLAVA - Exkluzívne spojenie dvoch originálnych umelcov, ale aj koncerty mnohých skvelých hudobných skupín, súťaže o vecné ceny, zábavu so známymi moderátormi a párty do rána. Tradičné letné podujatia pod značkou Fernet Stock Citrus Sound of Summer prinesú toto leto zábavu hneď do štyroch slovenských miest.

David Koller a Rytmus majú mnoho spoločného. Spája ich nielen priateľský vzťah, ale aj vzájomný rešpekt v hudobnej branži. O ich pripravovanej spolupráci sa šepkalo celé roky, konkrétny výsledok príde až toto leto.

"Som veľmi rád, že v rámci koncertov na Fernet Stock Citrus Sound of Summer môžeme ľuďom okrem najväčších hitov Lucie ukázať aj niečo, čo ešte nikdy predtým nevideli. Na spoluprácu s Rytmusom sa fakt veľmi teším, bude to veľká vec," odkázal slovenským fanúšikom legendárny frontman kapely LUCIE David Koller.

Jeho koncerty v rámci podujatí Fernet Stock Citrus Sound of Summer majú skutočný punc exkluzivity. David Koller s kapelou toto leto na Slovensku nevystúpia na žiadnom inom festivale. Akcie nabité skvelým hudobným programom sa budú konať vždy v sobotu, začiatok je plánovaný na 18:00 hod.

Prvé podujatie štartuje už 26. júna v Nitre (Amfik), pokračovať sa bude 17. júla v Prievidzi (Mestské kúpalisko), 24. júla v Banskej Bystrici (Plážové kúpalisko Štiavničky) a veľké finále čaká 7. augusta Zemplínsku Šíravu (obec Kaluža).

Popri Kollerovi a Rytmusovi sa môžu návštevníci tešiť aj na koncerty ďalších slovenských kapiel. V programe jednotlivých akcií sa objavia mená ako Polemic, Para, Hex, Chiki Liki tu A, Marián Čekovský, Aya, Ska2tonics, Talkshow, Marián Greksa, Horská Chata či Helenine oči. Každé podujatie zo série vyvrcholí Párty Rádia VIVA až do rána.

Chýbať nebudú ani sprievodné podujatia, ktoré chystajú partneri celého projektu. Vstup na podujatie nie je vekovo obmedzený, mládež do 15 rokov môže prísť iba v sprievode jedného z rodičov alebo zodpovednej osoby. Vstupenky za priateľských 7,90 € získate v sieti Ticketportal, na mieste bude vstupné 9,90 €.

 

Predpredaj tu

 

Fernet Stock Citrus Sound Of Summer

26. jún 2010 - NITRA / Amfiteáter

17. júl 2010 - PRIEVIDZA / Plážové kúpalisko

24. júl 2010 - BANSKÁ BYSTRICA / Plážové kúpalisko Štiavničky

7. august 2010 - ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA / Kaluža

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu