Štvrtok20. jún 2024, meniny má Valéria, zajtra Alojz

David Koller privezie do Nitry dva nákladiaky s technikou!

Fernet Stock Citrus Sound of Summer Zobraziť galériu (2)
Fernet Stock Citrus Sound of Summer

BRATISLAVA - Takmer dvojhodinovú šou plnú najväčších hitov skupiny Lucie si pripravil na svoju letnú slovenskú premiéru legendárny David Koller. Už 26. júna odpáli v nitrianskom amfiteátri svoje prvé zo štyroch exkluzívnych letných vystúpení. Techniku potrebnú pre dokonalý koncert s bohatým svetelným parkom mu privezú dokonca na dvoch nákladiakoch!

"Na všetky štyri koncerty pricestujeme vlastnými nákladnými autami. Prvý mikrobus privezie komplet kapelu a 12-členný štáb, druhý nákladiak zabezpečuje dopravu techniky a hudobných nástrojov, zvukových aparátov. Koncerty hráme s vlastnou nástrojovkou, náš štáb dopĺňa okrem dvoch vodičov aj dvorný zvukár Petr Kaláb a osvetľovač Milan Lokvenc," vysvetlila Kollerova manažérka Michaela Borzová.

David Koller s kapelou sa toto leto na Slovensku exkluzívne predstaví iba na akciách Fernet Stock Citrus Sound of Summer. Základom jeho vyše dvojhodinového programu budú najväčšie hity legendárnej skupiny Lucie ako Černý andělé, Skamenělý dítě, Troubit na trumpety, Šrouby do hlavy, Amerika či Chci zas v tobě spát. Spolu s Davidom Kollerom sa na pódiu predstaví aj kultový basgitarista Marek "Marta" Minárik, bývalý bubeník Lucie Tomáš Marek, výborný gitarista Michal Pelant a nesmierne atraktívnym hosťom bude aj hráč na perkusie - Kollerov syn Adam. Celý tím okolo Davida Kollera tvorí až 12 ľudí.

Tradičné letné podujatia pod značkou Fernet Stock Citrus Sound of Summer prinesú toto leto zábavu hneď do štyroch slovenských miest. Akcie nabité skvelým hudobným programom sa budú konať vždy v sobotu, začiatok je plánovaný na 18:00 hod.

Prvé podujatie štartuje už 26. júna v Nitre (Amfiteáter), pokračovať sa bude 17. júla v Prievidzi (Mestské kúpalisko), 24. júla v Banskej Bystrici (Plážové kúpalisko Štiavničky) a veľké finále čaká 7. augusta Zemplínsku Šíravu (obec Kaluža). Zaujímavosťou bude pripravovaná spoločná skladba Davida Kollera so slovenským raperom Rytmusom. Tento track uvedú exkluzívne premiérovo práve na podujatiach Fernet Stock Citrus Sound of Summer. Rytmus bude ďalšou hviezdou, ktorá príde zabaviť návštevníkov na každé zo štyroch podujatí.

Popri Kollerovi a Rytmusovi sa môžu návštevníci tešiť aj na koncerty ďalších slovenských kapiel. V programe jednotlivých akcií sa objavia mená ako Polemic, Para, Hex, Chiki Liki tu A, Marián Čekovský, Aya, Ska2tonics, Talkshow, Marián Greksa, Horská Chata či Heľenine oči. Každé podujatie zo série vyvrcholí Párty Rádia VIVA až do rána.

Chýbať nebudú ani sprievodné podujatia, ktoré chystajú partneri celého projektu. Vstup na podujatie nie je vekovo obmedzený, mládež do 15 rokov môže prísť iba v sprievode jedného z rodičov alebo zodpovednej osoby. Vstupenky za priateľských 7,90 € získate v sieti Ticketportal, na mieste bude vstupné 9,90 €.

 

Predpredaj: www.ticketportal.sk

 

Fernet Stock Citrus Sound Of Summer

26. jún 2010 - NITRA / Amfiteáter

17. júl 2010 - PRIEVIDZA / Mestské kúpalisko

24. júl 2010 - BANSKÁ BYSTRICA / Plážové kúpalisko Štiavničky

7. august 2010 - ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA / Kaluža

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu