°C

Piatok, 5. jún 2020. Meniny má Laura, zajtra Norbert.

David Koller pocestuje na Zemplínsku Šíravu 10 hodín mikrobusom!

Fernet Stock Citrus Sound of Summer
Fernet Stock Citrus Sound of Summer
04.08.2010 09:00

ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA - Hlavná hviezda letných žúrov Fernet Stock Citrus Sound of Summer - legendárny spevák David Koller - pricestuje na východ Slovenska mikrobusom. Hoci pôvodne plánoval letieť z Prahy do Košíc špeciálnym lietadlom, rozhodnutie na poslednú chvíľu zmenil!


"Atmosféra v kapele je pre Davida na prvom mieste. Navyše ide o vyvrcholenie celej tejto série a kapela sa veľmi teší. Chalani si už cestou na Šíravu budú v mikrobuse robiť náladu, takže diváci sa môžu tešiť na skvelú, zábavnú šou," vysvetľuje umelcova manažérka Michaela Borzová.

Veľké finále série Fernet Stock Citrus Sound of Summer odpáli už túto sobotu - 7. augusta - pri Zemplínskej šírave osvedčená dvojica David Koller a Rytmus aj spoločnou pesničkou. Okrem najväčších hitov legendárneho českého speváka (Černý andělé, Amerika, Šrouby do hlavy) a kontroverzného rapera (Zlatokopky) potešia návštevníkov aj koncerty skupín Chiki Liki tu A, Heľenine oči či Mariána Čekovského. Každý dospelý návštevník sa môže tešiť aj na welcome drink grátis!

Už v sobotu o 16:00 na Zemplínskej Šírave otvoria brány finálového štvrtého podujatia zo série Fernet Stock Citrus Sound of Summer. Bohatý program čaká návštevníkov až do noci - párty do rána bude pokračovať v susednom moteli Kamenec. Počas celého dňa pôjdu na pódiu vtipné súťaže o vecné ceny pod taktovkou moderátora Mareka Makaru. Chýbať nebudú ani súťaže o Miss Mokré tričko či v rýchlosti pití drinkov.

Predchádzajúce tri horúce letné párty si prišlo do Nitry, Prievidze a Banskej Bystrice užiť vyše 6 tisícok ľudí. Vstup na záverečné podujatie nie je vekovo obmedzený, mládež do 15 rokov môže prísť iba v sprievode jedného z rodičov alebo zodpovednej osoby. Vstupenky za priateľských 7,90 € získate v sieti Ticketportal, na mieste bude vstupné 9,90 €.

 

Oficiálny web: www.citrus.topky.sk

Facebook: www.facebook.com

Predpredaj: www.ticketportal.sk


Nástroje k článkuZDROJ: PR článok
FOTO: Publique

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články