Streda, 22. marec 2023. Meniny má Beňadik, Benedikt, zajtra Adrián.

David Koller pocestuje na Zemplínsku Šíravu 10 hodín mikrobusom!

Fernet Stock Citrus Sound of SummerGaléria fotiek (1)
Fernet Stock Citrus Sound of Summer

ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA - Hlavná hviezda letných žúrov Fernet Stock Citrus Sound of Summer - legendárny spevák David Koller - pricestuje na východ Slovenska mikrobusom. Hoci pôvodne plánoval letieť z Prahy do Košíc špeciálnym lietadlom, rozhodnutie na poslednú chvíľu zmenil!


"Atmosféra v kapele je pre Davida na prvom mieste. Navyše ide o vyvrcholenie celej tejto série a kapela sa veľmi teší. Chalani si už cestou na Šíravu budú v mikrobuse robiť náladu, takže diváci sa môžu tešiť na skvelú, zábavnú šou," vysvetľuje umelcova manažérka Michaela Borzová.

Veľké finále série Fernet Stock Citrus Sound of Summer odpáli už túto sobotu - 7. augusta - pri Zemplínskej šírave osvedčená dvojica David Koller a Rytmus aj spoločnou pesničkou. Okrem najväčších hitov legendárneho českého speváka (Černý andělé, Amerika, Šrouby do hlavy) a kontroverzného rapera (Zlatokopky) potešia návštevníkov aj koncerty skupín Chiki Liki tu A, Heľenine oči či Mariána Čekovského. Každý dospelý návštevník sa môže tešiť aj na welcome drink grátis!

Už v sobotu o 16:00 na Zemplínskej Šírave otvoria brány finálového štvrtého podujatia zo série Fernet Stock Citrus Sound of Summer. Bohatý program čaká návštevníkov až do noci - párty do rána bude pokračovať v susednom moteli Kamenec. Počas celého dňa pôjdu na pódiu vtipné súťaže o vecné ceny pod taktovkou moderátora Mareka Makaru. Chýbať nebudú ani súťaže o Miss Mokré tričko či v rýchlosti pití drinkov.

Predchádzajúce tri horúce letné párty si prišlo do Nitry, Prievidze a Banskej Bystrice užiť vyše 6 tisícok ľudí. Vstup na záverečné podujatie nie je vekovo obmedzený, mládež do 15 rokov môže prísť iba v sprievode jedného z rodičov alebo zodpovednej osoby. Vstupenky za priateľských 7,90 € získate v sieti Ticketportal, na mieste bude vstupné 9,90 €.

 

Oficiálny web: www.citrus.topky.sk

Facebook: www.facebook.com

Predpredaj: www.ticketportal.sk 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články