Štvrtok20. jún 2024, meniny má Valéria, zajtra Alojz

Utajovanú spoluprácu Kollera s Rytmusom odhalia už o 3 dni!

David Koller
David Koller

BRATISLAVA - Najlacnejší letný festival Fernet Stock Citrus Sound of Summer odštartuje už túto sobotu v amfiteátri v Nitre veľkým odhalením. Návštevníci sa môžu tešiť na očakávanú a prísne utajovanú spoluprácu legendárneho frontmana kapely Lucie Davida Kollera s najlepším slovenským raperom Rytmusom!

Podľa najnovších informácií pripravili nielen jednu, ale dokonca dve spoločné pesničky! Do tanca zahrajú v Nitre aj kapely Polemic, Ska2tonics, Talkshow a aktuálne program posilnilo aj prekvapenie - skvelá Horská Chata! Vstupenky za sympatickú cenu 7,90 € kúpite vo všetkých predajniach siete Ticketportal. Priamo na mieste bude vstupné 9,90 €.

David Koller s kapelou sa toto leto na Slovensku exkluzívne predstaví iba na akciách Fernet Stock Citrus Sound of Summer, zahrá aj najväčšie hity Lucie ako Černý andělé, Skamenělý dítě, Troubit na trumpety, Šrouby do hlavy, Amerika či Chci zas v tobě spát. Rytmus zasa prinesie celkom nový sólový program, v ktorom nechýbajú ani najväčšie hity z produkcie Kontrafaktu. V programe jednotlivých akcií sa objavia aj mená ako Polemic, Para, Hex, Chiki Liki tu A, Marián Čekovský, Aya, Ska2tonics, Talkshow, Marián Greksa, Horská Chata či Heľenine oči. Každé podujatie zo série vyvrcholí Oldies párty Rádia VIVA. Chýbať nebudú ani sprievodné podujatia, ktoré chystajú partneri celého projektu.

Festivaly Fernet Stock Citrus Sound of Summer prinesú toto leto zábavu do štyroch slovenských miest. Akcie nabité skvelým hudobným programom sa budú konať vždy v sobotu, začiatok je plánovaný na 18:00 hod. Prvé podujatie štartuje 26. júna v Nitre (Amfiteáter), pokračovať sa bude 17. júla v Prievidzi (Mestské kúpalisko), 24. júla v Banskej Bystrici (Plážové kúpalisko Štiavničky) a veľké finále čaká 7. augusta Zemplínsku Šíravu (obec Kaluža). Vstup na podujatie nie je vekovo obmedzený, mládež do 15 rokov môže prísť iba v sprievode jedného z rodičov alebo zodpovednej osoby. Vstupenky za priateľských 7,90 € získate v sieti Ticketportal, na mieste bude vstupné 9,90 €.

 

Predpredaj: www.ticketportal.sk 

Oficiálny web: www.citrus.topky.sk

Oficiálny Facebook profil: www.facebook.com/mojcitrus

 

Fernet Stock Citrus Sound Of Summer

26. jún, Nitra: David Koller, Rytmus, Polemic, Ska2tonics, Talkshow, Horská chata

17. júl, Prievidza: David Koller, Rytmus, Para, Marián Greksa, Horská chata + prekvapenie

24. júl, Banská Bystrica: David Koller, Rytmus, Hex, Aya, Talkshow + prekvapenie

7. august, Zemplínska Šírava: David Koller, Rytmus, Marián Čekovský, Heľenine oči, Chiki Liki Tu A + prekvapenie

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu