Módne (s)hity | Topky.sk - Bleskovky

Pondelok, 23. júl 2018. Meniny má Oľga, zajtra Vladimír.

Módne (s)hity

Módne (s)hity z premiéry Mamma Mia! 2: Parádna tehuľka, výnimočná Müllerová, sexi a šik Hatalová

Soňa Müllerová, Natália Hatalová, Mamba Dasha Šarközyová

Soňa Müllerová, Natália Hatalová, Mamba Dasha Šarközyová

Foto
20.07.2018 11:00

BRATISLAVA - V utorok večer sa v kine na nábreží Dunaja konala slávnostná premiéra pokračovania obľúbeného muzikálového filmu Mamma Mia! s podtitulom Here we go again! Tú si nenechalo ujsť mnoho známych tvárí slovenského šoubiznisu. A ako sa na túto príležitosť vyparádili? Na to si posvietila známa módna stylistka Andrea Ziegler. Vy môžete svoj názor ... viac »

Módne (s)hity z filmovej premiéry: Infantilný Ďurovčík, nahá herečka bodovala a Maštalír to dal na pána!

Módne (s)hity z filmovej
Foto

24.07.2017 13:30

BRATISLAVA - V uplynulých dňoch sa konalo viacero filmových premiér, na ktorých sa zúčastnilo veľké množstvo známych tvárí. Ako sa na túto príležitosť vyparádili, zhodnotila módna stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Módne (s)hity z Farmy: Šik Šindlerová, príšerná Hutton a slušný prúser Hrobárikovej!

Módne (s)hity z Farmy:

23.06.2017 09:00

BRATISLAVA – Obľúbená reality šou Farma už pozná víťaza aj svojej ôsmej série. Uplynulý víkend prebehlo finále, kde nechýbali ani ostatní súťažiaci, ktorí prišli nahodení v letných outfitoch. Na ich oblečenie si posvietila známa stylistka Andrea Ziegler. Komu to podľa nej vyšlo a kto to naopak neodhadol? viac »


Módne (s)hity zo Slovenky: Cool Partlová, Kočnerová ako divá Bára a faux pas Plavčanovej!

Módne (s)hity zo Slovenky:
Foto

08.06.2017 13:30

BRATISLAVA - Nahodili sa! Pred pár dňami sa v Slovenskom národnom divadle konal galavečer Slovenka roka, kde si ocenenie prevzalo mnoho známych a úspešných žien. Následne sa niektoré z nich objavili aj na raute, kde sme si posvietili na ich outfity. Profesionálna stylistka Andrea Ziegler zhodnotila, kto zo známych tvárí sa obliekol vkusne a s citom ... viac »


Módne (s)hity z otvorenia podniku: Neupravený Hronec, Feldeková ako päsť na oko a Cibulková...!

Módne (s)hity z otvorenia

29.05.2017 13:30

BRATISLAVA – Vyfintili sa! Pred pár dňami sa v našom hlavnom meste otváral legendárny podnik, kde nechýbali ani niektoré známe tváre. Na ich outfity si opäť posvietila módna stylistka Andrea Ziegler. Komu to podľa nej pristalo a komu to naopak veľmi nevyšlo? viac »


Módne (s)hity: Hurajová bez ladu a skladu, úžasná Šuvadová a 2 ozdoby večera!

Módne (s)hity: Hurajová bez
Foto

15.05.2017 13:30

BRATISLAVA – Vyfintili sa?! Pred pár dňami sa bratislavskom nákupnom centre zišli mnohé známe tváre, aby si mohli vychutnať novú kolekciu istej módnej značky. Ako sa na tento event obliekli, zhodnotila módna stylistka Andrea Ziegler. viac »


Módne (s)hity: Štýlová Mutňanská, elegantná Činčurová a módne faux pas...

Módne (s)hity: Štýlová Mutňanská,

10.05.2017 10:30

BRATISLAVA – Pred pár dňami sa v našom hlavnom meste krstil nový časopis, ktorého predstavenie si nenechali ujsť ani niektoré známe krásky. Na ich outfity si opäť posvietila módna stylistka Andrea Ziegler. Komu to podľa nej pristalo a kto si vyrobil módny trapas? viac »


Módne (s)hity z Miss: Nevkusné Twiinsky, zlá Vacvalová a femme fatale Husárová!

Módne (s)hity z Miss:

03.05.2017 00:00

BRATISLAVA - Na galavečera Miss Slovensko 2017 sa objavilo mnoho známych tvárí. Prinášame vám druhú časť outfitov, ktoré zhodnotila módna stylistka Andrea Ziegler. viac »


Módne (s)hity z Miss: Usadlá Celeste, misska s kostnatým dekoltom a dokonalá Škamlová!

Módne (s)hity z Miss:

02.05.2017 10:30

BRATISLAVA - V sobotu večer sa na Slovensku volila Miss Slovensko 2017. Na galavečer prišlo mnoho známych tvárí a stylistka Andrea Ziegler zhodnotila, ako sa na túto udalosť vyparádili. viac »


Módne (s)hity: Pohroma Šuvadová, prúser Ďurovčíkovej frajerky a femme fatale Farkašová!

Módne (s)hity: Pohroma Šuvadová,

18.04.2017 17:30

BRATISLAVA - Pred pár dňami známe dámy opäť prevetrali svoje šatníky a v hojnom počte sa ukázali v spoločnosti. Či sa vyparádili s vkusom, zhodnotila stylistka Andrea Ziegler. viac »


Módne (s)hity: Habancová celé zlé, retro Golonkovci a preboha, toto je ukážka gýču!

Módne (s)hity: Habancová celé

12.04.2017 13:30

BRATISLAVA – V týchto dňoch sa v našom hlavnom meste konajú módne dni, ktoré si nenechali ujsť viaceré známe osobnosti. Niektorí si na svojom výzore dali záležať, iní nie. Ich outfity zhodnotila známa stylistka Andrea Ziegler. Kto sa obliekol najlepšie? viac »


Módne (s)hity: Šarközyová ako vianočný stromček, nudná Hatalová a preboha, toto je POHROMA!

Módne (s)hity: Šarközyová ako
Foto

10.04.2017 12:00

BRATISLAVA – Pred pár dňami sa v hlavnom meste konala módna šou, kde sa mohli odprezentovať mnohé značky, ktoré sú dostupné v istom nákupnom centre, kde sa akcia aj konala. Túto prehliadku si nenechali ujsť ani známe tváre. Stylistka Andrea Ziegler zhodnotila outfity, v ktorých na akciu dámy dorazili. Ktorá sa obliekla najlepšie a ktorej to nevyšlo? viac »


Módne (s)hity z prehliadky: Príšerná Chomisteková, dogabaná Šóošová a nudná Činčurová!

Módne (s)hity z prehliadky:
Foto

08.04.2017 13:00

BRATISLAVA – V uplynulých dňoch sa konala jedna z najvychytenejších prehliadok známeho slovenského tvorcu Fera Mikloška a nenechali si ju ujsť ani mnohé známe tváre. Tie sa patrične na túto módnu šou aj vyparádili. Kto sa obliekol najlepšie a komu to naopak nevyšlo? Celebritné outfity zhodnotila stylistka Andrea Ziegler. viac »


Módne (s)hity z vernisáže: Diva Christová, topka Činčurová a Zelinová za hviezdu večera!

Módne (s)hity z vernisáže:

04.04.2017 13:30

BRATISLAVA – Vyfintili sa! Počas uplynulého víkendu sa mnohé známe tváre stretli na vernisáži s názvom Party v 21. storočí, ktorá sa konala na Bratislavskom hrade. Ako sa na túto akciu známe ženy obliekli? Tak na to si opäť posvietila známa stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom... viac »


Módne (s)hity z Paneláku: Mohutná Gregorová ako vo vreci a nadčasová Kováčiková!

Módne (s)hity z Paneláku:

24.03.2017 13:30

BRATISLAVA – Pred pár dňami sa v istom bratislavskom hoteli konala tlačová konferencia, na ktorej kompetentní predstavili projekt i hercov, ktorí sa objavia v pokračovaní obľúbeného seriálu Panelák. Niektorí sa pred novinárov postavili vyfešákovaní, iní prišli v bežnom outfite. Kto sa na túto udalosť obliekol najlepšie? Na to si posvietila stylistka Andrea Ziegler. viac »


Módne (s)hity z premiéry: Nechutná Jurčová, šmrncovný Lasica, najhorší miš-maš Siposovej!

Módne (s)hity z premiéry:
Foto

20.03.2017 14:30

BRATISLAVA - Vyšli si do spoločnosti! Nedávno konala premiéra česko-slovenského filmu Masaryk, ktorú si nenechali ujsť viaceré známe tváre. Na ich outfity si opäť posvietila známa odborníčka - stylistka Andrea Ziegler. viac »


Módne (s)hity: Výnimočná Husárová, Femme fatale Krajčírová a Škamlová za hviezdu večera!

Módne (s)hity: Výnimočná Husárová,
Foto

17.03.2017 12:00

BRATISLAVA – Luxus od hlavy po päty! Pred pár dňami sa v istom nákupnom centre oslavovalo. Prvé narodeniny mal istý luxusný butik, ktorého majiteľkou je známa bývalá misska Romana Škamlová. Pri tejto príležitosti sa zišlo mnoho krásnych dám, ktoré si nenechali ujsť prezentáciu novej kolekcie. Na to, ako sa na túto príležitosť známe dámy vyobliekali, ... viac »


Módne (s)hity: Unikátna Ostrihoňová, Šarkan to mal v paži a... Toto je čistý prúser!

Módne (s)hity: Unikátna Ostrihoňová,
Foto

14.03.2017 12:00

BRATISLAVA – Niektorí ohúrili, iní nie! V sobotu večer sa mnohé známe tváre stretli na akcii v Slovenskom národnom divadle. Ako sa na túto udalosť vyobliekali? Prvú časť sme vám predstavili nedávno, teraz ponúkame ďalšie osobnosti, na ktorých outfit si tiež posvietila známa módna stylistka Andrea Ziegler. viac »


Módne (s)hity: Neforemná Čobejová, kolotočiarka Flašíková, dogabaná Habancová!

Módne (s)hity: Neforemná Čobejová,
Foto

13.03.2017 13:30

BRATISLAVA - Vyfintili sa! V sobotu večer sa mnohé známe tváre stretli v Slovenskom národnom divadle. Ako sa na túto príležitosť obliekli? Na niektoré z nich si posvietila známa stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom... viac »


Módne (s)hity z premiéry Únosu: Unikátna Nicholsonová, gýčová Pomajbová a démonická Škrabáková!

Módne (s)hity z premiéry

04.03.2017 22:00

BRATISLAVA - Vyšli si do kina! Pred pár dňami si slovenské známe tváre nenechali ujsť premiéru nového slovenského filmu Únos, ktorý je inšpirovaný skutočnými udalosťami na slovenskej politickej scéne v deväťdesiatych rokoch. Ako sa na túto príležitosť obliekli známe tváre, na to si posvietila stylistka Andrea Ziegler. Svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom... viac »


Módne (s)hity z Oscarov: Kostnatá Roberts, pokrčená Dakota a najhoršia Scarlett Johansson!

Módne (s)hity z Oscarov:
Foto

01.03.2017 00:00

LOS ANGELES – Nahodili sa do gala! V uplynulú nedeľu večer sa v americkom Los Angeles konalo najprestížnejšie udeľovanie filmových cien. Odovzdávanie sošiek Oscarov pre rok 2017 si nenechalo ujsť množstvo známych celebrít. Dámy sa rovnako ako po minulé roky predviedli v luxusných róbach od svetoznámych návrhárov. Kto sa obliekol najlepšie? Na to si ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.